Львівщина отримала транш субвенції з держбюджету

13:30 7 грудня 2017 р.


Фото: nbuviap.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили, що отримані з Києва кошти забезпечать у повному обсязі виплату допомог в області одержувачам за грудень поточного року.

У Львівській ОДА повідомили сьогодні, 7 грудня, що отримали вчора отримала черговий транш з державного бюджету на виплату зазначених допомог в сумі 281,2 млн. гривень. А також запевнили, що ці кошти повністю передано місцевим бюджетам для спрямування за призначенням, і що  забезпечать у повному обсязі виплату допомог в області одержувачам за грудень поточного року.
«Левову частку видатків, які передбачені у місцевих бюджетах області на галузь соціального захисту у 2017 році, займають видатки на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – понад 30 відсотків. Загалом з початку року на виплату державних допомог в області скеровано 3 720,8 млн. гривень коштів субвенції з державного бюджету, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 287,9 млн. гривень або 8,4%», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

11:07 18 вересня 2021 р.

За кілька годин в центрі Львова перекриють частину вулиць через концерт. Які саме

Патрульні поліцейські забезпечуватимуть охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху під час концерту Океану Ельзи, який відбудеться на площі біля пам'ятника Івану Франку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу