Львівщина отримала на виплату державних допомог 299,3 млн. гривень

11:40 9 червня 2017 р.

За словами директора департаменту фінансів Львівської ОДА Олега Демківа, отримані з державного бюджету кошти в повному обсязі забезпечують виплату допомог одержувачам у червні поточного року.

Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету в сумі 299,3 млн. гривень на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, а також тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу. За словами директора департаменту фінансів Львівської ОДА Олега Демківа, зазначені кошти в повному обсязі забезпечують виплату допомог одержувачам у червні поточного року.

Про це повідомили сьогодні, 9 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також запевнили, що з початку року Львівщина отримала субвенцію на такі потреби в сумі одного мільярда 869,8 млн. гривень. Це більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 209,9 млн. гривень або 12,6 %.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу