Львівщина отримала 1,6 млн. гривень субвенції

18:30 23 січня 2017 р.

Начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис запевнив: «Отримані кошти у повному обсязі вже передали з обласного міським і районним бюджетам для використання за цільовим призначенням».

«Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» в сумі один мільйон 585 тисяч гривень», –  повідомив сьогодні, 23 січня, начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

«Отримані кошти у повному обсязі вже передали з обласного міським і районним бюджетам для використання за цільовим призначенням», – зазначив Володимир Лис. За його словами, це дозволило вчасно забезпечити проведення виплат державної соціальної допомоги, нарахованої у січні цього року.

Про це розповіли сьогодні, 23 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

12:40 21 січня 2021 р.

Монастирський комплекс на Львівщині обміняють на 4 дитячі будинки сімейного типу

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури. Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу