Львівщина отримає з держбюджету ще одну субвенцію

13:45 20 грудня 2017 р.


Фото: dyvys.info

У Львівській облдержадміністрації запевнили: «Відповідно до урядової постанови, зз загального фонду державного бюджету передбачається спрямувати обласному бюджету додаткову субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 5,6 млн. гривень».

Про це повідомили сьогодні, 20 грудня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Ці кошти будуть спрямовані на придбання медичного обладнання та капітальний ремонт приміщення Львівської обласної клінічної лікарні (3,9 млн. гривень), придбання обладнання для Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру (по 0,1 млн. гривень), реконструкцію з розширенням існуючої школи № 41 на вулиці Макаренка в селищі Брюховичі (0,8 млн. гривень), придбання обладнання для обласного дитячого протитуберкульозного санаторію Журавно та на капітальний ремонт Поморянського професійного ліцею Золочівського району (0,1 млн. гривень)».
«Бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад області буде спрямовано додаткову субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 50,2 млн. гривень. За рахунок цих коштів будуть придбані дитячі та ігрові майданчики, медичне, музичне і шкільне обладнання, будівництво, реконструкцію,  капітальний ремонт бюджетних установ, благоустрій та встановлення вуличного освітлення в населених пунктах області», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

13:31 20 вересня 2021 р.

На Львівщині попередили про особливий режим упродовж двох днів

З 29 до 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Рубрика: Ситуації

12:16 20 вересня 2021 р.

На Зубрі будують багатоповерхівку, яку заборонив суд, і затоплюють автодорогу водою з котловану (відео)

На початку вересня Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Солонківської сільської ради про затвердження детального плану території в межах вул. Богдана Хмельницького в селі Зубра. Але незаконне будівництво триває.

Рубрика: Ситуації

12:10 20 вересня 2021 р.

У Львові на вулиці Панаса Мирного нищать віллу - пам'ятку архітектури ХХ століття

На вулиці Панаса Мирного, 10 у Львові без дозволу розбудовують горище у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу