Львівщина на 115% забезпечила призов офіцерів запасу

22:54 30 червня 2017 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

За словами військового комісара Олександра Тіщенка, жінкам-запасникам доводилося відмовляти через відсутність вільних посад за їхніми обліковими спеціальностями.

Військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату, підполковник Олександр Тіщенко, запевнив на брифінгу: «План з відбору та відправки відібраних офіцерів запасу, які під час навчання у вищих навчальних закладах закінчили військові кафедри та отримали офіцерські звання, але у війську ще не служили, Львівщина виконала на 115%».

Олександр Тіщенко також конкретизував: «Наймолодшому офіцеру, якого ми призвали, на день відправки у навчальний центр було 22 роки, а найстаршому – 42. Здебільшого громадяни відповідально поставилися до виконання конституційного обов’язку, деякі «запасники» завчасно звернулися до військових комісаріатів і висловили бажання призватися у Збройні Сили України, але траплялися випадки, коли люди, отримавши припис на вибуття до місця служби, не з’явилися».

Військовий комісар також зазначив: «На жаль, таки випадки мають місце і ми були змушені оформити подання у прокуратуру. Наслідки для таких ухильників – дуже серйозні. І в нас є свіжий приклад з весняного призову громадян на строкову військову службу. Хлопцю із Золочівського району, який отримав повістку і не з’явився на відправку, суд виніс рішення про засудження на два роки умовно. Відтак, у тюрму не посадили, проте судимість залишиться на все життя».

Олександр Тіщенко також відзначив: «Серед офіцерів-запасників чимало бажаючих виявилося серед жінок, проте доводилося їм відмовляти через відсутність вільних посад за їхніми обліковими спеціальностями. Восени поточного року очікується ще один призов офіцерів запасу. Всі призвані офіцери служитимуть 18 місяців. Спочатку вони пройдуть тримісячну підготовку у навчальних центрах, поновлять навички за своїми обліковими спеціальностями і після цього продовжать службу на посадах у військових частинах, які не виконують завдання в районі АТО».

Про це повідомили сьогодні, 30 червня, в прес-службі міністерства оборони України. Як інформував «ЩЛ», офіцери запасу проходять на Львівщині бойовий вишкіл

dailylviv.com

До теми

16:40 30 липня 2021 р.

У Бродах у власника Мерседесу вкрали валюту, яку він залишив в автомобілі

29 липня до поліції надійшло повідомлення від 67-річного мешканця Вінниці про те, що невідома особа викрали з його автомобіля «Мерседес», який був припаркований на вулиці 22 січня у місті Броди, грошові кошти.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу