«Львівобленерго» знеструмило через ремонтні роботи частину своїх споживачів

10:00 12 жовтня 2015 р.


Фото: expres.ua

Повернути електропостачання пообіцяли о 17:00.

Сьогодні, 12 жовтня, у зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт у Львові знеструмлено до 17:00 вулиці Айвазовського, Біберовича, Бірківську, Веделя, Верескову, Винниця, Залісну, Каховську, Кобилиці, Лодія, Маршалівка, Мстислава Удатного, Музики, Нарбута, Наступальну, Ожинову, Осикову, Патона, Підмурну, Проліскову, Ручайну, Садову, Скитницьку й Тростинну, площі Святого Теодора й Старий Ринок, Квітковий проїзді та будинки №№131-139, №№234-292 та №321 на вулиці Городоцькій, №21 на вулиці Замарастинівській, №43 та №43а на вулиці Петлюри, №27а на вулиці Хмельницького й №318 на вулиці Шевченка.

У Винниках позбавлені до 17.00 у зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт  електропостачання вулиці Грушевського, Корчевського, Низинна й Повітряна. В Брюховичі знеструмлено до 17:00 у зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт вулиці Дитяча, Паркова й Спортова. Селище Рудне знеструмили до 17.00 у зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт повністю.

Про це повідомили в прес-службі (відділі корпративних зв’язків) ПАТ «Львівобленерго».

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу