«Львівавтодор» запланував 133 нові паркомісця

15:20 18 липня 2017 р.


Фото: tvoemisto.tv

У міськраді запевнили: «У центральній частині міста цього року облаштують 133 нові паркомісця».

У Львівській міськраді повідомили у вівторок, 18 липня: «Станом на сьогодні у центральній частині міста є 367 паркомісць, цього року планують облаштувати ще 133. Як зазначили у ЛКП «Львівавтодор», це будуть платні паркувальні майданчики, у вересні буде оголошено конкурс на визначення оператора паркування».

Начальник відділу з паркування ЛКП «Львівавтодор» Сергій Париляк зазначив: «Цього року плануємо облаштування паркувальних майданчиків на вулицях Стефаника, Гребінки, Листопадового Чину, Підвальній, Стецька, Грушевського й  Менцинського та проспекті проспекті Свободи (одне паркомісце для туристичного транспорту). Таким чином, буде 133 нові паркомісця у центральній частині Львова. Я думаю, що у вересні буде оголошений конкурс на визначення оператора паркування: це будуть платні паркувальні майданчики, першої зони паркування, відповідно вартість послуг складатиме шість гривень за годину».

Сергій Париляк також поінформував: «Станом на сьогодні є 367 паркомісць, ми будемо впроваджувати ще 341 паркомісце на вулицях Волошина, Григоровича, Герцена, Фредра, Ковжуна й Гавришкевича, а також облаштуємо закриту зону паркування на вулицях Театральній, Лесі Українки, Низький Замок і Вірменській».

Про це повідомили сьогодні, 18 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу