Львів – уже не безпечне місто, – громадський активіст

21:55 2 лютого 2016 р.

Сьогодні одночасно Львів охороняє загалом 200-250 осіб з патрульної поліції та муніципальної дружини. Це – дуже мало і за найближчих 3-4 місяці ситуація з безпеки в місті буде погіршуватися.

Про це сьогодні, 2 лютого, під час відкритого засідання робочої групи , яка працює над Положенням про Громадську раду при ЛМР та її виконавчих органах, заявив один із ініціаторів створення Громради Рустам Курбанов.

- Патрульно-постова служба налічує всього 600 осіб. Але вони ротуються. Тобто ідуть в ніч, два дні відпочивають, заступають на день, день відпочивають і знову – на ніч. Працюють в такому нескінченному режимі.  Отож в одну зміну їх працює 150 осіб. В додаток до цього в місті працюють  від 80 до 100 осіб з муніципальної дружини, які займаються тільки паркуванням, - каже він.

Усі інші працівники міліції перебувають у підвішеному стані і не виявляють жодного бажання працювати.

- Очікувана атестація у Львівській області затягується. Найближчих 3-4 місяці якість охорони міста і громадян буде падати. Мотивації в міліції охороняти немає, - каже Рустам Курбанов.

Він нагадав, що до сьогодні міліція не знайшла ані тих людей, які підірвали машину біля Франківського райвідділу міліції, ні тих, хто підірвав двох дільничних у Шевченківському районі.

- Що робить в плані безпеки місто? Нічого. Муніципальна дружина під керівництвом Юрія Діля стикається з постійною плинністю кадрів. Тому що людям обіцяють одне, а насправді закінчується тим, що грошей від міста немає, - каже він.
Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:42 23 жовтня 2021 р.

25 жовтня мобільні групи відзвітують про результати посилення контролю на Львівщині за пасажирськими перевезеннями

У понеділок, 25 жовтня, відбудеться брифінг щодо роботи спільних мобільних груп щодо посилення контролю у сфері пасажирських перевезень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу