Львів відкриє візові центри

10:45 14 травня 2020 р.

Львів готується до послаблення карантинних обмежень. Рішення про це будуть прийняті сьогодні на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС.

«Кількість позитивних ПЛР-тестів за добу зменшується, і це має певний оптимізм. Тому сьогодні будемо скликати комісію з питань ТЕБ і НС та послаблювати карантин у місті Львові. В першу чергу, ми готові відкрити маленькі магазини з одягом та взуттям, які мають свій вихід на вулицю. По торгових центрах ми домовилися з Максимом Козицьким, що ми будемо прислухатись до позиції обласної комісії, адже маємо дилему: є ТРЦ у Львові, а є центр, який відносить себе до Сокільників. Також ми налаштовані відкривати візові центри, але лише з дотриманням жорсткої дисципліни: дистанція між людьми, маски, температурний скринінг", — сказав в ранковому ефірі на радіо «Львівська хвиля» міський голова Львова Андрій Садовий.

Про це інформує Львівська міська рада.

До теми

09:05 14 травня 2021 р.

70 заявок зі Львівщини подано для отримання коштів з держбюджету на розбудову ЦНАПів

Львівщина – одна з найактивніших областей, які брали участь в конкурсі на отримання коштів держбюджету для розбудови мережі надання адміністративних послуг. Конкурс завершився вчора.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу