Львів отримав для завершення трамвайної колії додаткові шість мільйонів євро

14:20 23 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Кошти ЄБРР будуть використані для заміни каналізаційного колектора, ремонту моста на вулиці Хуторівка та будівництва.

«Львів отримав додаткові ресурси від ЄБРР для закінчення робіт з будівництва трамвайної колії на Сихів, а відтак – став першим містом, якому установа надала дофінансування проекту», – повідомили сьогодні, 23 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Відповідну угоду сьогодні, 23 грудня, підписали міський голова Львова Андрій Садовий, заступник директора муніципальної та екологічної інфраструктури ЄБРР Лін О'Грейді та директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза. Європейський банк реконструкції та розвитку надав Львову додатково 6 млн євро кредиту для завершення робіт з будівництва колії, зокрема, для заміни каналізаційного колектора, ремонту моста на вулиці Хуторівка та будівництва з’їзду з моста.

За словами Лін О'Грейді, угода є хорошим завершенням цього досить вдалого, в контексті партнерства між Львовом та Банком, року. Вона також відзначила:

«Перш за все, хочу зазначити, що мені дуже приємно знову бути у Львові. Міський голова зазначив, що між містом Львовом та ЄБРР існує сильне партнерство. Я повністю підтримую його слова, адже загалом Європейський банк реконструкції та розвитку інвестував уже в чотири проекти.

Так, ми інвестували у міський транспорт, у системи центрального опалення, а на початку наступного року також будемо підтримувати проект з модернізації водоочисних споруд. І взагалі, якщо подивитися на ситуацію загалом в Україні, то цей рік був дуже успішним для нашої співпраці.

Я представляю команду, яка відповідає за муніципальні проекти. і це вже наш п’ятий проект. Мені дуже приємно, що ця остання угода, яка була сьогодні підписана для реконструкції каналізаційного колектора, відбулася саме у Львові. Я думаю, що це дуже хороший спосіб закінчити такий успішний рік».

У прес-службі міської ради повідомили також сьогодні, 23 грудня, «Щоденному Львову»:

«Додаткові кошти, надані ЄБРР, є необхідними для відбудови каналізаційного колектору на проспекті Червоної Калини та мостом на вулиці Хуторівка, які є ключовими ділянками у проекті трамвайного сполучення. Кошти також будуть використані для будівництва нового з’їзду, який забезпечить можливість повороту ліворуч з вулиці Хуторівка, до проїжджої частини проспекту Червоної Калини у напрямку на північ.

Директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза зазначив: «У зв’язку з підписанням договору, можна сказати з впевненістю, що знята остання фінансова перепона для реалізації будівництва трамвайної колії на Сихів. Ми сьогодні об'їхали об’єкти, на яких ведуться роботи. Колеги з ЄБРР задоволені ходом робіт, адже бачать реальні результати. 

Додаткові кошти будуть спрямовані на будівництво нового колектора, на реконструкцію моста на вулиці Хуторівка та з’їзду з цього моста для того, щоб запусти тролейбусний маршрут з вулиці Хутрівка на Сихів. Орієнтовно, 5,2 млн. євро будуть використані на колектор, решта коштів – на міст і на з’їзд. Кредит наданий під 5,5% до 2022 року».

Перший кредит 6 млн. євро наданий ЄБРР та паралельний інвестиційний грант у розмірі 5 млн. євро від німецького міністерства охорони навколишнього середовища в 2013 році були спрямовані на розвиток міської трамвайної мережі у Львові. Проект має на меті підвищення надійності та ефективності екологічно чистого електричного громадського транспорту та сприяння його використанню і, таким чином, значно знизити рівень викидів від автомобілів.

Нагадаємо, що довжина трамвайної колії – 11,5 км у дві сторони. З Сихова до центру трамваєм можна буде заїхати за 25-30 хвилин. Користуватися трамваєм сихівчани зможуть вже у 2016 році. Львівська міська рада реалізовує спільні з ЄБРР проекти у сфері теплозабезпечення, реконструкції дорожньої інфраструктури та розвитку трамвайної інфраструктури міста». 

У прес-службі міської ради повідомили також сьогодні, 23 грудня, «Щоденному Львову»:

«Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Місто Львів є хорошим партнером Європейського банку реконструкції та розвитку, який підтримує наші ініціативи. Ми за останні роки дуже багато зробили в плані покращення інфраструктури нашого міста. Сьогоднішнє підписання стосується продовження робіт з реконструкції аварійного колектора на вулиці Стуса. Це надзвичайно важливий для міста проект і мені приємно, що Банк завжди готовий співпрацювати і достатньо успішно та швидко йти на зустріч. Також в нас є наступні проекти щодо модернізації очисних споруд. Також маємо в роботі проект з модернізації системи теплопостачання і великий об’єм робіт, які ми робили по реконструкції і мереж, і трамвайних колій – це проекти, які реалізовуються з ЄБРР. Також Банк виділив кошти на закупівлю нових трамваїв. І по цій колії, яка сьогодні прокладається, вже в наступному році будуть їздити нові трамваї. Мені дуже приємно, що львівське підприємство «Електрон» виграло міжнародний тендер і буде постачати трамваї в рамках проекту з ЄБРР».

Перший кредит – шість мільйонів євро, наданий ЄБРР та паралельний інвестиційний грант у розмірі п’яти мільйонів євро від німецького міністерства охорони навколишнього середовища в 2013 році були спрямовані на розвиток міської трамвайної мережі у Львові. Проект має на меті підвищення надійності та ефективності екологічно чистого електричного громадського транспорту та сприяння його використанню і, таким чином, значно знизити рівень викидів від автомобілів.

Нагадаємо, довжина трамвайної колії – 11,5 кілометра у дві сторони. З Сихова до центру трамваєм можна буде заїхати за 25-30 хвилин. Користуватися трамваєм сихівчани зможуть вже у 2016 році. Львівська міська рада реалізовує спільні з ЄБРР проекти у сфері теплозабезпечення, реконструкції дорожньої інфраструктури та розвитку трамвайної інфраструктури міста».

dailylviv.com

До теми

10:54 23 жовтня 2020 р.

На Львівщині 43-річний киянин на Фольксваген Туарег збив насмерть пішохода

Поліціянти затримали водія «Фольксвагена», який вчинив наїзд на чоловіка, котрий переходив дорогу пішохідним переходом. Від отриманих травм 64-річний львів’янин помер на місці ДТП.

Рубрика: Ситуації

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу