Львів обійшов Київ у рейтингу найкомфортніших міст

18:25 28 жовтня 2016 р.


Фото: tsn.ua

Головними перевагами Львова назвали низький рівень злочинності, розвинена інфраструктура та відсутність складнощів із пошуком роботи.

Український журнал «Фокус» оприлюднив рейтинг найкомфортніших міст України. Переможцем у списку став Львів, який відірвався від Києва майже на шість балів і отримав показник у 69,4 попри те, що недоліків у ньому не бракеує – дороге житло, невисокі зарплати, затори і дефіцит парковок. Головні ж переваги Львова – низький рівень злочинності, розвинена інфраструктура та відсутність складнощів із пошуком роботи.

Натомість вадами життя в столиці вважають дороге житло та високі ціни, затори та високий рівень злочинності. А серед плюсів Києва – високі зарплати та можливості знайти роботу, а також велика кількість міжміських сполучень.

Замкнув першу трійку із 61,6 бала Хмельницький, де «приємні» ціни на продукти та одяг та висока інвестиційна привабливість, а недоліками вважаються низькі зарплати, поганий стан доріг та забрудненість Південного Бугу. Також до першої десятки потрапили Вінниця, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Харків та Рівне.

Під час складання рейтингу враховувалися економічний та екологічний фактори, безпека проживання, розвиток інфраструктури та громадська думка. До рейтингу не потрапили тимчасово окуповані Луганськ і Донецьк, а також Автономна республіка Крим. 

Про це повідомили сьогодні, 28 жовтня, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1».

dailylviv.com

До теми

13:36 2 грудня 2020 р.

Львів святкуватиме Різдво у новому форматі

Цьогоріч Різдво у Львові буде відбуватись в адаптованому до карантинних норм форматі. Як зазначив під час брифінгу заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, місто відмовиться від проведення великих заходів, проте новорічну ялинку, шопку та Дідух буде встановлено.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу