ЛМР запровадила штрафи для тих, хто не узгодили вивезення сміття

16:48 7 грудня 2017 р.


Фото: tvoemisto.tv

Депутати ЛМР доповнили в четвер, 7 грудня, правила благоустрою Львова.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 7 грудня: «Щоб забезпечити відповідальність керівників ОСББ, ЖБК, ЛКП, управлінських компаній, мешканців та приватного сектору за укладення договорів на вивезення побутових відходів, сесія Львівської міської ради внесла доповнення до Правил благоустрою Львова. За відповідну ухвалу проголосували 46 депутатів».
Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк зазначила: «Районні адміністрації та департамент житлового господарства провели аналіз укладених ОСББ угод на вивезення побутових відходів. За інформацією районних адміністрацій, угод на вивіз ТПВ немає, в основному, в новозбудованих і малозаселених будинках ОСББ. Це дає можливість притягати до відповідальності у випадку, якщо не кладені угоди з перевізниками сміття».
Чиновник також розповіла: «Адмінкодексом передбачена відповідальність на фізичних осіб – від 340 до 1360 гривень, на юридичних осіб – від 850 до 1700 гривень. Сьогодні є проблема, бо відповідні структури не укладають угоди на вивезення ТПВ, і це навантаження лягає на мешканців – мешканці мають більше платити за вивезення сміття».
«Відтак, щоб забезпечити відповідальність за укладення договорів на вивезення відходів, сесія внесла доповнення у Правила благоустрою Львова, зокрема розділ «20.Відповідальність громадян та юридичних осіб за порушення у сфері благоустрою території», доповнено пунктом: «20.1.32. Відсутність у підприємств, установ, організацій, ОСББ, ЖБК, громадян, які користуються чи володіють житловими та нежитловими приміщеннями (будівлями,спорудами) договору на вивіз побутових відходів із спеціалізованими організаціями», – поінформували також прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

15:04 26 вересня 2021 р.

Ніч Дубневича: голова Солонківської ОТГ вирішив для економії вимикати вуличне освітлення

Уночі, з ініціативи голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича, вимикатимуть вуличне освітлення. Залежно від пори року, вулиці не будуть освітлені в період з 21:30 або 23:00 до 5:00 ранку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу