ЛМР вважає дії обласної ДАБІ й суддів щодо МАФу аферою

14:22 9 березня 2020 р.

Львівська міська рада готує матеріали у правоохоронні органи щодо притягнення до відповідальності осіб, які приймали незаконні рішення щодо МАФу на проспекті Чорновола, 57.

Також міська рада вчиняє усі дії, аби унеможливити подальше виконання будь-яких робіт на ділянці. Міська рада вважає такі дії з боку обласної ДАБІ та суддів, які приймали рішення щодо МАФу на проспекті Чорновола, 57, аферою та вимагає справедливого рішення на користь громади міста. Про це інформує пресслужба ЛМР з посиланням на у юридичний департамент мерії.

Право на здійснення підприємницької діяльності у тимчасовій споруді площею 56 кв.м. на пр. Чорновола, 57 було надано ТзОВ «Західуніверсал плюс» ухвалою Львівської міської ради № 1568 від 02.03.2017.

Однак, власник тимчасової споруди самовільно збільшив площу до 120 м кв, що було узаконено діями ДАБІ у Львівській області.

«Такі дії обласної ДАБІ є безпідставними і незаконними. Оскільки міська рада рішень про надання земельної ділянки в користування не приймала і дозволів на реконструкцію не видавала», — повідомили в юридичному департаменті.

Крім того, з 2015 року існує рішення суду, яким оформлено право власності на неіснуючий об"єкт за цією ж адресою. Рішення прийнято без участі міської ради.

Нагадаємо, щодо демонтажу МАФу на пр. Чорновола, 57 міською радою було прийнято ряд рішень, зокрема, і рішення виконкому. Однак, це рішення про знесення самовільної споруди зупинено Львівським окружним адміністративним судом.

«Незважаючи на ці факти, виконавчі органи міської ради продовжують вживати всіх заходів для унеможливлення функціонування цієї споруди. Також будемо вимагати притягнення до відповідальності осіб, які приймали незаконні рішення.

Міська Інспекція ДАБК також винесла припис про припинення незаконних робіт та про знесення об"єкта", — повідомили в юридичному департаменті ЛМР.

Частина тимчасової споруди знаходиться на комунікаційних мережах міста, що, фактично, несе в собі загрозу суттєвого їх руйнування.

«МАФ незаконний, права власності на землю нема, дозвільних документів на ведення будівельних робіт також нема. Цей МАФ виключили з перспективної схеми. Право власності у них оформлене рішенням суду, а дозвіл на введення в експлуатацію видала обласна ДАБК. На цей об’єкт ми неодноразово виходили з перевірками, накладали штрафи, давали приписи на усунення порушень і на знесення", — повідомили у міській Інспекції ДАБК.

Нагадаємо, у Львові зупинили розбудову МАФу.Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/culture/architecture-and-historic-heritage/277123-meriia-vymahaie-prytiahnuty-do-vidpovidalnosti-posadovykh-osib-derzhavnykh-struktur-za-nezakonni-rishennia-shchodo-mafu-na-pr-chornovola-57

dailylviv.com

До теми

21:19 24 вересня 2020 р.

На Львівщині "захопили" групу диверсантів, яка мали підірвати військові об'єкти (відео)

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Львівський області провела масштабні тактико-спеціальні навчання на військових об`єктах регіону.

Рубрика: Ситуації

15:53 24 вересня 2020 р.

Владу Львова звинуватили у змові з місцевими олігархами у крадіжці територій парків і скверів

Удень розповідають, як дбають про благоустрій і пильнують території зеленої зони, а вночі підписують дозволи багатіям на відведення цих ділянок під будівництво.

Рубрика: Ситуації

14:19 24 вересня 2020 р.

Зелена катастрофа: майже третина львівський парків і левова частка скверів не мають зареєстрованих меж (відео)

Це робить їх ласим шматком для захоплення територій, чим активно користуються несумлінні забудовники. І тоді, як у Львівській міськраді рапортують про «амбітний план» - надати кадастровий номер усім об’єктам зеленої зони, експерти констатують інше: саме чиновники ЛМР сприяють захопленню території парків і скверів приватниками.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу