Левову частку військових демобілізують у вересні, – Генштаб

11:55 13 липня 2015 р.


Фото: wartime.org.ua

У прес-службі Генерального штабу Збройних Сил України повідомили в понеділок: «Демобілізація військовослужбовців, які були призвані в ході третьої черги мобілізації, буде проведена у липні-вересні 2015 року».

У прес-службі Генерального штабу Збройних Сил України повідомили повідомили сьогодні, 13 липня:

«Накази та директиви начальника Генерального штабу Збройних Сил України не можуть суперечити чинному законодавству, зокрема Указу Президента №328/2015 (http://www.president.gov.ua/documents/3282015-19133), яким визначений порядок та терміни демобілізації. Демобілізація військовослужбовців, які були призвані в ході третьої черги мобілізації, буде проведена у липні-вересні 2015 року. Нині у розпалі заходи 6-ї черги мобілізації, під час яких триває підготовка військовозобов’язаних.

Для підвищення вишколу та досягнення максимальної готовності особового складу до участі в антитерористичній операції термін навчання збільшено у середньому на 10 діб. Тому левову частку військовиків буде демобілізовано у вересні 2015 року, що цілком відповідає визначеним Указом Президента часовим рамкам.

Про це повідомили сьогодні, 13 липня, на сторінці прес-служби Генерального штабу Збройних Сил України в інтернет-мережі «Facebook».

Як інформував «ЩЛ» на сторінці «Високомобільні десантні війська України» в інтернет-мережі «ВКонтакте» повідомили 8 липня: «Хлопцям з 80-ї високомобільної десантної бригади (зі Львова. – «ЩЛ»), які вже рік знаходяться в зоні АТО на передовій, які пройшли і Щастя і Золоте, 32-й блокпост на Бахмутській трасі, Старобешеве і Станицю Луганську з Мар’їнкою, тобто всі гарячі точки, і яким напередодні повідомили, що сьогодні, 8 липня 2015 року, у них мала бути планова демобілізація, через некомпетентність чиновників у міністерстві оборони продовжили службу аж до кінця вересня місяця поточного року».

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

У Новому Роздолі і Дрогобичі відкриють денні центри з кризовими кімнатами

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушенням прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок, ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу