«Леополіс» хотіли звільнити від інвествнеску на 1 млн. євро, – депутат

22:21 20 жовтня 2015 р.

Фото до новини

Усі п’ять років своєї каденції у Львівській міській раді партія «Свобода» конфронтувала з міським головою Львова Андрієм Садовим.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні, 20 жовтня, під час публічних дебатів на тему: «Які корективи у виборчий процес внесла децентралізація влади?», що відбулися у Львівському прес-клубі, зізнався кандидат до місцевої ради від ВО «Свобода» Любомир Мельничук.

- Корупція любить тишу. Коли виконавча і представницька влада тихесенько тисне на кнопки, не обговорюючи жодного питання, і коли не має публічності, тоді виникає найбільше  корупційних спокус. Візьмемо останнє засідання сесії Львівської міської ради. 50 питань ми проголосували в мінус. Це, зокрема, і звільнення від інвестиційного внеску компанії «Леополіс» на мільйон євро. Я гарантую, що якщо в «Свободи» не буде більшості, то домовляться і тихесенько проголосують., - каже він.

Зі свого боку, його опонент та можливий колега у міській раді від партії «Сила людей» Віталій Ковтун вважає, що будь-яку корупцію можна подолати публічним контролем. 

- При Львівській міській раді немає громадських рад. Але питання не в наявності таких рад при виконавчих органах Львівської міської ради, а в  їхній фаховості. І те, щоби були експертні середовища, які би могли оцінювати те чи інше прийняте рішення. Але якщо підняти будь-який процес на видноту, зробити його публічним, то стануть неможливі жодні зловживання чи корупційні дії. В нашому розумінні прозорість може бути навіть в прямому сенсі того слова, коли чиновники сидять в прозорих кабінетах, - каже він.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів