Лаборанти назвали найзабрудненіші викидами від транспорту перехрестя у Львові

10:28 15 червня 2017 р.

У міськраді повідомили в четвер: «На всіх 26-ти обстежених міських перехрестях фахівці виявили перевищення концентрацій вуглецю оксиду та азоту діоксину»

У Львівській міськраді поінформували сьогодні, 15 червня: «Працівники хімічної лабораторії комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» щоквартально проводять вимірювання забруднення атмосферного повітря викидами від автотранспорту на перехрестях міста Львова із значним транспортним потоком. За результатами проведеного аналізу, на всіх 26-ти виміряних перехрестях виявлені перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій вуглецю оксиду та азоту діоксину».

«За словами керівника хімічної лабораторії Ігоря Гуменного, тимчасово спостерігається незвичний рівень загазованості на прилеглих вулицях через те, що триває велика кількість ремонтних робіт, і змінено маршрут транспортного потоку. Найбільші концентрації у ІІ кварталі 2017 року спостерігаються на таких перехрестях вулиць Городоцької йНаливайка, Городоцької й Шевченка, Стрийської й Сахарова та Личаківської й Пасічної. Найменш забрудненими виявились перехрестя проспекту Свободи й площі Міцкевича; вулиць Підвальної й Руської, Івана Франка й Зеленої та Листопадового Чину й Університетської», – повідомили також у міськраді.

Керівник хімічної лабораторії  КП «Адміністративно-технічне управління» Ігор Гуменний зазначив:  «У другому кварталі 2017 року проводиться велика кількість ремонтних робіт проїзної частини вулиць міста, тому у зв’язку зі зміною маршруту транспортного потоку, на прилеглих вулицях тимчасово спостерігається незвичний рівень загазованості».

Про це повідомили сьогодні, 15 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:12 28 вересня 2020 р.

Іноземцям дозволено в'їжджати в Україну

З понеділка іноземним громадянам дозволено в'їзд в Україну. Норма в постанові Кабінету Міністрів України №641 про заборону в'їзду іноземців на територію України до 00:00 28 вересня припинила свою дію, - пояснив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Рубрика: Ситуації

14:18 28 вересня 2020 р.

У Львові загорівся маршрутний автобус "Електрон"

28 вересня о 12:17 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про горіння автобуса. Пожежа виникла в м. Львові на вул. Величковського, 2 в маршрутному автобусі "Електрон".

Рубрика: Ситуації

14:08 28 вересня 2020 р.

Завтра без води буде два райони Львова. Перелік вулиць

У зв'язку з проведенням робіт з реконструкції дороги на вул. Т. Шевченка, завтра, 29 вересня, з 09.00 до 20.00 год буде припинено подання води в Залізничний і Франківський райони. За трьома адресами працюватимуть водовозки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу