Лаборанти назвали найзабрудненіші викидами від транспорту перехрестя у Львові

10:28 15 червня 2017 р.

У міськраді повідомили в четвер: «На всіх 26-ти обстежених міських перехрестях фахівці виявили перевищення концентрацій вуглецю оксиду та азоту діоксину»

У Львівській міськраді поінформували сьогодні, 15 червня: «Працівники хімічної лабораторії комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» щоквартально проводять вимірювання забруднення атмосферного повітря викидами від автотранспорту на перехрестях міста Львова із значним транспортним потоком. За результатами проведеного аналізу, на всіх 26-ти виміряних перехрестях виявлені перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій вуглецю оксиду та азоту діоксину».

«За словами керівника хімічної лабораторії Ігоря Гуменного, тимчасово спостерігається незвичний рівень загазованості на прилеглих вулицях через те, що триває велика кількість ремонтних робіт, і змінено маршрут транспортного потоку. Найбільші концентрації у ІІ кварталі 2017 року спостерігаються на таких перехрестях вулиць Городоцької йНаливайка, Городоцької й Шевченка, Стрийської й Сахарова та Личаківської й Пасічної. Найменш забрудненими виявились перехрестя проспекту Свободи й площі Міцкевича; вулиць Підвальної й Руської, Івана Франка й Зеленої та Листопадового Чину й Університетської», – повідомили також у міськраді.

Керівник хімічної лабораторії  КП «Адміністративно-технічне управління» Ігор Гуменний зазначив:  «У другому кварталі 2017 року проводиться велика кількість ремонтних робіт проїзної частини вулиць міста, тому у зв’язку зі зміною маршруту транспортного потоку, на прилеглих вулицях тимчасово спостерігається незвичний рівень загазованості».

Про це повідомили сьогодні, 15 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:53 19 квітня 2021 р.

19 додаткових відеокамер фіксації порушень на дорогах Львівщини: де саме

Стартували роботи із влаштування комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення Львівської області. Фіксувати правопорушення на автошляхах області будуть камери у кількості 21 одиниці, з яких 3 камери вже працюють на дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.

Рубрика: Ситуації

13:14 19 квітня 2021 р.

Козицький нагадав Садовому, що уряд не дозволяв роботу непродовольчих ринків та терас у Львові

Робота непродовольчих ринків та терас суперечить положенням Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. №1236. Тобто у разі порушень цих положень Нацполіція має повне право застосовувати адміністративні покарання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу