Кримський татарин командує батальйоном 24-ї бригади зі Львівщини

13:20 3 березня 2020 р.


Фото: facebook.com/24th.brigade

24-річний Джеміль Ізмаїлов зі селища Молодіжне в Сімферопольському районі Автономної Республіки Крим командує батальйоном 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила з Яворова на Львівщині.

Про це повідомили у 24-й бригаді, де також цитують Джеміля Ізмаїлова: «Уся сім’я залишилась у Криму. А я у 2017 році закінчив Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові. Від того часу – на передовій. У 2018 році одружився, дружина – львів’янка. Нещодавно молодшого брата забрав до Львова. Зараз він навчається у ліцеї імені Героїв Крут. Військових у мене в родині немає. Лише тато міліціонером був».

Джеміль Ізмаїлов також розповів: «Влітку 2019 року я у Мар’їнці почав керувати батальйоном. Цей батальйон я звідти і виводив. Втратив багато людей. Було багато моїх помилок, багато помилок особового складу. Це дуже важко. Загинули люди, яких я знав давно. Були героїчні втрати, були і дурні. Я не хочу про це говорити, але я це буду враховувати у подальшій своїй службі».

Як інформував «ЩЛ», 1 жовтня 2019 у міністерстві оборони України повідомили, що 130 воїнів 24-ї бригади зі Львівщини полягли на сході України.

dailylviv.com

До теми

11:31 22 вересня 2020 р.

У курортному Моршині найнижча народжуваність і найвища смертність

За причинами смерті на Львівщині перше місце посідають хвороби системи кровообігу, друге – новоутворення, третє – зовнішні причини захворюваності та смерті. Про коронавірусну інфекцію держстатистика не згадує.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу