Кредити на енергозбереження отримали торік 4995 мешканців Львівщини, – ЛОДА

15:44 3 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У 2016 році на компенсацію кредитів на енергозбереження передбачено в нашій області сім мільйонів гривень.

«Торік Програмою енергозбереження для населення Львівщини скористалося 4 995 позичальників, які отримали кредити на загальну суму 98,8 млн. гривень», – повідомила у середу, 3 лютого, під час звіту про виконану роботу у 2015 році в.о. директора департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Валентина Москаленко.

За її словами, з обласного бюджету у 2015 році надійшло понад 6,25 млн. гривень компенсацій, які мешканці отримали в межах даної програми. Водночас у рамках Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на реалізацію заходів з енергозбереження було спрямовано 3,8 млн. гривень  з обласного бюджету.

Валентина Москаленко зазначила також: «Ми напрацьовуємо програму енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2016-2020 роки. Окрім цього, у планах – запровадження моніторингу споживання енергоресурсів установами бюджетної сфери та проведення енергетичного аудиту будівель».

Своєю чергою, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський зазначив, що цього року слід активізувати роботу щодо реалізації енергозберігаючих заходів на об’єктах бюджетної сфери. Натомість Валентина Москаленко також наголосила, що в області реалізовують низку проектів енергозбереження за підтримки міжнародних фондів.

Зокрема, спільно з Фондом Східна Європа працює два проекти – «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини» та «Муніципальні партнерства для покращення енергоефективності у містах Самборі та Жовкві». У 2016 році на компенсацію мешканцям області за кредитами передбачено сім мільйонів гривень в рамках Програми енергозбереження для населення Львівщини.

Про це повідомили сьогодні, 3 лютого, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу