Кожен третій львів’янин незадоволений станом дитячих майданчиків

18:00 5 березня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Соціологи дізналися про те, що насправді думають львів’яни про своє місто.

Про це повідомили у вівторок, 5 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Результати четвертої хвилі соціологічного дослідження «Якість життя у Львові 2018» представила соціологічна агенція FAMA спільно із «Інститутом міста».

«Львів’яни задоволені кількістю дитячих майданчиків (45,1%), проте, кожен третій незадоволений їхнім станом (31,6%). Серед іншого, що викликає невдоволення – стан відкритих водойм (55,1% незадоволених), контроль за безпритульними тваринами (44,6%) та наявність місць для вигулу домашніх тварин (43,6%). Незадоволені мешканці також якістю повітря (45,5%), рівнем шумового забруднення у місті (45,4%) та кількістю урн для сміття на вулицях міста (41,1%)», – поінформували також у міськраді.

«Найнижче львів’яни оцінюють інклюзивність простору у Львові. Зокрема, 80% опитаних незадоволені пристосованістю «маршруток» до потреб людей з інвалідністю та батьків з дитячими возиками, 64% – тролейбусів, 58% – трамваїв. Також більше половини опитаних незадоволені інклюзивністю простору їхнього району (62%) та будинку (61%)», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

10:27 26 вересня 2020 р.

Міністр оборони розкрив деталі авіакатастрофи АН26 під Харковом

Міністр оборони Андрій Таран розкрив деталі аварії військового літака АН26 в Харківській області. Серед іншого, на місці трагедії рятувальники продовжують розбір конструкцій літака і пошук "чорних ящиків".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу