Контрактники ЗСУ зі Львова отримуватимуть допомогу міськради

16:48 16 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівська міськрада надаватиме по 25 тисяч гривень одноразової допомоги військовим-контрактникам, які є львів’янами.

Про це повідомили в п’ятницю, 16 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Порядок надання цієї допомоги затвердив сьогодні виконавчий комітет ЛМР».

У міськраді також зазначили: «Порядок надання одноразової виплати мешканцям Львова, які підписали у 2019 році контракт для проходження військової служби у Збройних Силах України визначає порядок надання одноразової виплати мешканцям Львова, які підписали (підпишуть) контракт для проходження військової служби у Збройних силах України у період з 6 червня до 31 грудня 2019 року на строк не менше трьох років для проходження військової служби у Збройних силах України та зараховані до списків особового складу військових частин Збройних сил України, і на момент підписання контракту одночасно відповідали таким вимогам: 1) перебували на військовому обліку Галицько-Франківського та Личаківсько-Залізничного об’єднаних районних, Сихівського та Шевченківського районного військових комісаріатів і підписали контракт для проходження військової служби у Збройних Силах України, 2) місцепроживання зареєстроване у Львові, Винниках, Рудному й Брюховичах».

«Право на одноразову виплату поширюється також на військовослужбовців, які під час проходження військової служби у Збройних силах України підписали повторний контракт на строк не менше трьох років для подальшого проходження військової служби у Збройних силах України та проходять військову службу безпосередньо у військових частинах Збройних сил України, і місце проживання яких зареєстроване у Львові, Винниках, Рудному й Брюховичах, після їх особистого звернення до військового комісара одного з військових комісаріатів Львова. Підставою для отримання одноразової виплати є подання військового комісара одного з військових комісаріатів Львова», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:43 27 лютого 2020 р.

Тролейбуси №33 матимуть з 28 лютого зупинку «Шевченківська РА»

Водії тролейбусів №33 зупинятимуться з 28 лютого за кільцем на перехресті вулиці Липинського й проспекту Чорновола в напрямі до центру. Це нова зупинка на тролейбусному маршруті №33 «Шевченківська РА».

Рубрика: Ситуації

16:20 27 лютого 2020 р.

У Львові втратив ногу на колії залізничник

У четвер, 27 лютого, близько 06.54 на залізничній станції «Львів» наїхав на робітника, 1973 року народження під час маневрових робіт зі складання потягів вагон.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу