Конкурсна рада визначилася з пріоритетами місцевого розвитку на Львівщині

11:30 8 грудня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Конкурсна рада визначила максимальні вартість проекту місцевого розвитку й субвенцію обласного бюджету на співфінасування.

У четвер, 7 грудня, відбулося засідання конкурсної ради з питань реалізації проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік. Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «Конкурсна рада мала на порядку денному шість питань, в основному ті, які стосувались умов конкурсу на 2018 рік. На початку засідання начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків обласної ради Іван Собко поінформував членів конкурсної ради про хід реалізації проектів місцевого розвитку станом на 1 грудня 2017 року.
Зокрема, Іван Собко запевнив: «Ми маємо неймовірно успішні показники реалізації конкуру і цього року. 614 із 619 проектів будуть успішно реалізовані, а це 99,9%. Станом на 1 грудня з 619 проектів роботи завершено на 535 об'єктах, на 79 – роботи ведуться і лише на 5 об'єктах із об'єктивних причин роботи не розпочато».
В облраді також розповіли: «Відтак, надалі конкурсна рада розпочала розгляд питання, яке зайняло чи не найбільше часу та дискусій – затведження пріоритетів конкурсу на 2018 рік. За підсумками дискусій, співголова конкурсної ради, заступник голови обласної ради Володимир Гірняк поставив пріоритети на голосування і члени конкурсної ради їх підтримали».
Зокрема, підтримку отримали такі пріоритети: «Школи» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря»; «Заклади дошкільної освіти» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря»; «Охорона здоров'я» (районні та міські комунальні лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторії сімейної медицини, ФАПи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція будівель, а також придбання обладнання та інвентаря»; «Культура» (народні доми, будинки культури, бібліотеки, музеї, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (ПСМНЗ) та мистецькі школи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентаря та сценічних костюмів»;«Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція вуличного освітлення доріг та пішохідних доріжок»;«Екологічні ініціативи» (парки, сквери, водойми, місця відпочинку, що відносяться до природно-заповідного фонду) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, облаштування, благоустрій»; «Інші пріоритети» (об'єкти комунальної власності на базовому рівні, що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентаря.
В облраді також розповіли: «Ще одним із важливих питань, яке погодила конкурсна рада, – це затвердження максимальної граничної вартості проекту на 2018 рік та максимальна сума субвенції обласного бюджету на співфінансування. Відтак, конкурсна рада визначила максимальну вартість проекту – 400 тисяч гривень, а також максимальну субвенція обласного бюджету на співфінасування –200 тисяч гривень, за умови – 50/50!»
Підсумовуючи засідання конкурсної ради, Володимир Гірняк наголосив: «З понеділка всі активні мешканці, громадські організації, ініціативні групи, органи місцевого самоврядування та виконавчої влади розпочнуть наполегливо готувати свої заявки, а працівники виконавчого апарату обласної ради – професійно сприятимуть у їх розгляді та реєстрації. Маю сподівання, що в 2018 році ми отримаємо ще більше заявок, ніж у 2017-му. Найважливіше, що фінансовий ресурс на це в проекті обласного бюджету на наступний рік є, а це 100 мільйонів гривень».
Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

13:08 17 вересня 2021 р.

Члени дачного кооперативу Патріот-1 обурилися, що ЛМР побачила на їхніх ділянках Брюховицький ліс і зірвали засідання виконкому

Члени «Української спілки учасників АТО» та дачного кооперативу «Патріот-1» зірвали засідання виконавчого комітету у п’ятницю, 17 вересня, і вимагали надати кооперативу додаткової ділянки 5,3 га у Брюховицькому лісі.

Рубрика: Ситуації

11:06 17 вересня 2021 р.

В Україні стартувала кампанія з висадки 1 млрд дерев, а у Львові хочуть зрубати 20 га лісу

У рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев. За 10 років площа лісів збільшиться на 1 мільйон гектарів. А на Львівщині, за три кілометри від інноваційного селекційно-насіннєвого центру, який учора урочисто відкрили в Брюховичах під Львовом, планують зрубати 20 га лісу.

Рубрика: Ситуації

10:59 17 вересня 2021 р.

Автоцистерна зіткнулася з легковиком на автодорозі Миколаїв – Жидачів - Калуш

16 вересня, близько 11:00 на автодорозі «Миколаїв – Жидачів - Калуш», поблизу с. Загурщина Стрийського району (Жидачівська ТГ), відбулося зіткнення автоцистерни «ГАЗ-53» і автомобіля «Renault Kangoo».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу