Конгресмени зі США відвідали полігон на Львівщині

19:12 23 лютого 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

Еліс Стефанік та Ентоні Браун спостерігали за ходом практичних занять українських воїнів під керівництвом американських та вітчизняних інструкторів.

У прес-службі міністерства оборони України повідомили сьогодні, 23 лютого: «До Міжнародного центру миротворчості та безпеки завітала делегація представників США на чолі із конгресменами Еліс Стефанік та Ентоні Брауном. Головною метою візиту американських гостей до МЦМБ було ознайомлення та спостереження за ходом підготовки підрозділів ЗС України особовим складом інструкторів ЗС США в рамках діяльності «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна».

«На початку свого візиту конгресмени зустрілися з керівництвом Національної академії сухопутних військ і Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Під час брифінгу їм розповіли про історію та сучасні завдання Центру, а також відповіли на запитання», – розповіли також у Міноборони.

«Згодом американські представники мали змогу відвідати Центр імітаційного моделювання Навчального центру підготовки підрозділів. Гості побачили роботу тактичних оперативних центрів бригади й батальйону, а також ознайомилися із призначенням та роботою системи віртуального моделювання дій командного складу.Цього ж дня конгресмени побували на одній з навчальних ділянок полігону, де спостерігали за ходом проведення практичних занять українських воїнів під керівництвом американських та вітчизняних інструкторів», – поінформували також прес-службі міністерства оборони України та опублікували фоторепортаж зі Львівщини.

dailylviv.com

До теми

13:45 13 серпня 2022 р.

Росія планує тривалу війну в Україні

Військово-промислова комісія рф під головуванням путіна намагається до початку вересня змінити програму держоборонзамовлення, збільшивши витрати. Кремль прагне мобілізувати промисловість для підтримки тривалої війни в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу