Комунальники у Львові вирізали частину парку Снопківський під забудову

16:15 27 березня 2014 р.


Фото: portal.lviv.ua

Сьогодні зранку працівники державного підприємства «Парк Високий Замок» під керівництвом його директора Романа Процикевича почали вирубування дерев у Снопківському парку з боку вулиці Кримської. Про це інформує прес-служба «Правого сектора».

Виконком міської ради Львова уже тричі намагався віддати цю території під забудову. Однак, завдяки діям мешканців, їх представника - Галини Янко та прокуратури,ці рішення вдалось скасувати.

Півтора року місцеві мешканці боролись із чиновниками бюрократичними методами, прокуратура винесла близько 20 постанов про протест на рішення виконкому. Нині, як стало відомо від Галини Янко, вже є розроблено межі парку Снопківський, в яких парк збільшено. Розуміючи це, забудовники вирішили скористатись ситуацією напіввійни в Україні. 27 березня 2014 року, прокинувшись, люди побачили, що частина дерев уже спиляні й догорають у вогнищі на території парку.

«Ми не вирізали парк і не готували жодного будівельного майданчику, а лише проводили санітарну чистку дерев. Зрізали тільки трухляві і покручені дерева, жодного нормального дерева не чіпали». – заявив Процикевич. Чоловік стверджував, що має документи з інвентаризації та чіткий план вирубування хворих дерев, проте не зміг їх продемонструвати.
На місці роботи комунальників чітко видно повномасштабне винищення усіх насаджень на певній території. Зрізали і старі й молоді дерева. Зрозумівши, що самостійно мешканцям не вдасться зупинити вирубування люди зателефонували на гарячу лінію Правого сектору. Зауважимо, що поруч уже ведеться будівництво шестиквартирного будинку.

На місце події прибув політреферент організації - Віталій Сергатюк з кількома активістами. Хлопці пояснили робітниками, що зрізати дерева без документів – це порушення законодавства, що тягне за собою накладення штрафу. Також до парку прибули міліціонери, котрі склали протокол про незаконне вирубування дерев.

Наразі активісти Правого сектору ведуть цілодобове чергування на території парку для того, щоб убезпечити територію від нічного вирубування дерев.

Довідка: вулиця Кримська розташована в елітній парковій зоні, майже в самому Снопківському парку. Поруч - стадіон «Україна».dailylviv.com

До теми

19:39 22 жовтня 2021 р.

Завтра мешканці Львова підуть в поліцію зі скаргою на догхантерку

Жителі мікрорайону Сихів у Львові звинувачують місцеву жінку в отруєнні безпритульних тварин, білок та господарських тварин. Люди стверджують на камеру, що їхня сусідка розкидає отруєне м’ясо в лісопарку на Сихові та біля будинків.

Рубрика: Ситуації

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу