Комунальники прибирають Львів новими порохотягами

17:40 27 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Нова техніка, придбана цьогоріч для прибирання міста, вже працює на вулицях Львова.

Про це повідомили в п’ятницю, 27 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Зокрема, до роботи задіяні малі порохотяги, які прибирають зупинки, хідники, сквери та площі».

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк зазначила: «Два малі порохотяги на 1,8 кубічних метрів, придбані цього року, вже активно працюють на вулицях міста. Хочу відзначити, що це вперше у Львові було закуплено малі порохотяги. Вони можуть мити зупинки, стовпи, смітники. Плануємо їх застосовувати для миття скверів, площ, тротуарів».

Ірина Маруняк також розповіла: «До прикладу, таким малим порохотягом будемо прибирати площу Двірцеву після ремонту. «Для нас дуже важливо закуповувати нову техніку для прибирання міста. Це дозволить пришвидшити прибирання вулиць і полегшить роботу наших двірників».

«Цього року ЛМР закупила безпрецедентну кількість техніки для прибирання міста – п’ять МАЗів, по два великих і малих порохотягів та тракторець. Техніку придбано за кошти міського бюджету. Вартість техніки більше 40 мільйонів гривень», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу