Комунальники демонтували у Львові більше тисячі рекламоносіїв

15:42 2 серпня 2017 р.


Фото: z-reklama.lviv.ua

Міськрада оскаржила постанову окружного адміністративного суду.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 2 серпня, що працівники комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» демонтували з початку року понад 700 зовнішніх рекламних конструкцій та понад 300 вивісок, які були розміщені незаконно, або термін дії дозволів на розміщення яких уже вийшов і не був продовжений. Зокрема, з понад 100 вивісок зі словом «алкоголь»  демонтували 71, а також шість рекламних конструкцій алкоголю за 38 адресами у Львові.

Проте 6 квітня 2017 року Львівський окружний адміністративний суд виніс ухвалу про забезпечення позову у справі № 813/661/17, що унеможливило проведення демонтажів самовільно встановлених вивісок. Відтак, міськрада

У комунальному підприємстві «Адміністративно-технічне управління» запевнили: «Ми стежимо, щоб зовнішня реклама та вивіски у Львові розміщувалися на законних підставах. Єдиною підставою для встановлення  рекламної конструкції є її дозвіл, виданий виконавчим комітетом Львівської міської ради, або ж погоджений проект, якщо це вивіска. Конструкція, встановлена без належно оформлених документів, підлягає демонтажу.  Власник рекламної конструкції, оплативши витрати за демонтаж, транспортування та зберігання, може повернути демонтовану конструкцію. У разі повторного самовільного встановлення суб’єктом господарювання рекламного засобу за адресою, де він вже був демонтований силами комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління», витрати на демонтаж, транспортування та зберігання такого рекламного засобу постійно відшкодовуються суб’єктом господарювання у п’ятикратному розмірі».

Про це повідомили сьогодні, 2 серпня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу