Компанії «Ірокс» анульовують дозволи на будівництво за двома адресами

20:14 26 жовтня 2016 р.

Інспекція держархбудконтролю провела низку перевірок щодо будівництва на вулицях Тернопільській, 42, Шевченка, 418 та Величковського, 61, 62 у Львові, замовником якого є ПрАТ «Ірокс».

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Відтак, виявлено низку суттєвих містобудівних порушень і, як наслідок, видано накази про анулювання дозволів на виконання будівельних робіт за двома першими адресами та накладено штраф і видано припис про усунення правопорушень за третьою адресою.

Інспекція інформує про заходи архбудконтролю, здійснені за вищевказаними адресами:

«Реконструкція нежитлового приміщення під багатоквартирний житловий будинок з добудовою та надбудовою з нежитловими приміщеннями та підземною автостоянкою на вулиці Тернопільській, 42.

У зв’язку з тим, що забудовником не надано до перевірки архітектурно-планувальне завдання, документ на право користування земельною ділянкою, журнал авторського нагляду, загальний журнал робіт, посадові особи Інспекції на підставі акту перевірки склали припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт, низку приписів про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, а також протоколи про правопорушення у сфері містобудівної діяльності.
Після перевірки встановлено, що вимоги приписів забудовником не виконуються, натомість тривають роботи із влаштування фундаментів. У зв’язку із невиконанням вимог вказаних приписів, посадові особи Інспекції склали низку протоколів про правопорушення у сфері містобудівної діяльності, а також припис про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил.
Відтак, 26 жовтня Інспекція видала наказ про анулювання замовнику будівництва дозволу на виконання будівельних робіт від 13 березня 2008 року.
Будівництво багатоквартирних житлових будинків (житловий комплекс) на вулиці Шевченка, 418.
У зв’язку з тим, що керівництво ПрАТ «Ірокс» не допустило посадових осіб Інспекції на об’єкти будівництва на вулиці Шевченка, 418 для проведення перевірки, посадові особи Інспекції склали відповідний акт, протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності щодо ПрАТ «Ірокс», а також припис про зупинення виконання підготовчих та будівельних робіт, яким зобов’язано забудовника зупинити виконання будівельних робіт та забезпечити доступ Інспекції до об’єкта будівництва для проведення перевірки.
За це порушення ПрАТ «Ірокс» притягнено до відповідальності у вигляді штрафу.
Відповідно до інформації, отриманої від відділу Держгеокадастру у Львові, а також юридичного управління Львівської міської ради, земельна ділянка на вулиці Шевченка, 418 у Львові не перебуває у власності або користуванні замовника будівництва - ПрАТ «Ірокс».
Відтак, 26 жовтня Інспекція видала накази про анулювання замовнику будівництва дозволів на виконання будівельних робіт від 7 квітня 2008 року.
Будівництво дев'ятиповерхових багатоквартирних житлових будинків із вбудованими об’єктами соціально-побутового обслуговування на вулиці Величковського, 61, 62.
У зв’язку з тим, що керівництво ПрАТ «Ірокс» не допустило посадових осіб Інспекції на об’єкти будівництва на вулиці Величковського, 61, 62 у Львові для проведення перевірки, Інспекція склала відповідний акт, протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності щодо ПрАТ «Ірокс», а також припис про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, яким зобов’язала ПрАТ «Ірокс» забезпечити доступ посадових осіб Інспекції до вказаного об’єкта будівництва для проведення перевірки.
За це порушення ПрАТ «Ірокс» притягнено до відповідальності у вигляді штрафу.
Наразі Інспекція продовжує вживати подальших заходів державного архітектурно-будівельного контролю щодо об’єктів будівництва на вулиці Величковського, 61, 62 у Львові. У разі невиконання вимог припису про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, замовника буде притягнено до відповідальності згідно з чинним законодавством, а також вжито заходів щодо зупинення виконання будівельних робіт на об’єктах будівництва за вказаною адресою».

dailylviv.com

До теми

22:10 25 листопада 2020 р.

Ремонт вул. Пекарської: від завтра буде перекрито для руху транспорту відрізок від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців

Триває ремонт вул. Пекарської. За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 26 листопада і до 1 вересня 2021 буде перекрито для руху транспорту ділянку від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців. Роботи проводить ТзОВ «Вельт Капітал» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Рубрика: Ситуації

14:34 25 листопада 2020 р.

Половина внутрішньо переміщених осіб-пільговиків з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму живуть під Росією

Станом на 24 листопада кількість зареєстрованих в Україні внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму становить 1 млн 458 тис. 737 осіб.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу