Компанія «Вторресурс» встановила у Львові перші контейнери для роздільного збору сміття

09:48 1 серпня 2017 р.


Фото: typical.if.ua

Директор департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Іван Рудницький запевнив: «Львівське підприємство вже встановило перші контейнери для роздільного збору сміття біля будинків, які обслуговують ОСББ, і забиратиме пластин на переробку».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 1 серпня: «Компанія «Вторресурс» знаходиться у Львові і займається переробкою пластику. Компанія запропонувала самостійно встановити 80-100 ящиків для збирання пластику. Відтак, було проведено нараду з головами ОСББ і за один день компанія встановила контейнери для 10-15 ОСББ».

А директор департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Іван Рудницький запевнив: «Міська рада почала активно впроваджувати систему роздільного збору сміття. Люди найбільш ретельно ставляться до пластику, не викидають його в загальні ящики, а стараються кидати в окремі. Найголовніше, що у Львові є підприємство, яке пластик переробляє. Потужності цього підприємства є значні, воно легко може переробити весь пластик, який продукує Львів. Це підприємство знаходиться біля вулиці Пластової – «Вторресурс». Це підприємство складається з двох цехів – це сортувальна лінія, де 10 людей відсортовують пластик, який привезли перевізники. Також відбувається сортування пластику за кольором і за специфікою». 

Чиновник також поінформував: «Наступний цикл – весь відсортований пластик ще раз запускають на цю контейнерну лінію, через яку він потрапляє в прес, де його стискають у куб метр на метр. Ці куби замотують і перевозять в інший цех, де проходить процес дроблення, сплавлення, виготовлення нитки, утворюються білі гранули – це вже вторсировина, яка продається на заводи. Вони також самостійно виготовляють пляшки. 

Іван Рудницький також зазначив: «Підприємство запропонувало гарну ідею – за власні кошти купити 100 ящиків, які поставлять поряд з тими контейнерами, що вже є. Вони самостійно з тих ящиків будуть забирати пластик до себе на підприємство. Ми зібрали кілька активних голів ОСББ, які погодились на таку співпрацю. Ми по 10-15 ОСББ вже розвезли ці ящики за один день. Зараз ми хочемо дати підприємству  списки всіх ОСББ, щоб охопити якомога більшу кількість будинків».

Про це повідомили сьогодні, 1 серпня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу