Компанія «АВЕ Львів» залишила неприбраними найбільше майданчиків, – ЛМР

12:15 5 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді визнали: «Найкритичніша ситуація щодо вивезення сміття зі Львова у компанії «АВЕ Львів».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 5 липня: «У Львові залишається чимала кількість перенакопичених відходами майданчиків. Найкритичніша ситуація щодо вивезення сміття зі Львова у компанії «АВЕ Львів». Про це під час наради доповіли керівники районів міста».

Зокрема, виконувач обов'язків голови Франківської районної адміністрації розповів Орест Тимчишин повідомив: «Станом на зараз у районі не вивезеними є 58 майданчиків, 49 з них були на обслуговуванні компанії «АВЕ-Львів». Вчора вивезли лише два майданчики: на вулиці Котляревського, 49 і на вулиці Глибокій, 5».

Своєю чергою, голова Шевченківської районної адміністрації Надія Банах поінформувала: «В районі перенакопичені 75 майданчиків, 61 з них – компанії «АВЕ Львів». Ситуація критична. Особливо по перевізнику «АВЕ». Забирають по 1-2 в день, але це дуже мало. Навіть не забирають денної норми, тому ситуація залишається складною».

У Залізничному районі критично переповненими є 13 майданчиків, більшість з яких на території ЛКП «Граніт», які обслуговувала компанія «АВЕ». З 18.00 вчорашнього вечора до ранку сьогодні забрали всього чотири майданчики», – повідомили також у міськраді.

«У Личаківському районі, за словами голови районної адміністрації Івана Лозинського, було два критичні майданчики біля гуртожитків університету. Сьогодні їх очистили, але це відбулось в режимі розірвання угод з компанією «АВЕ» на їх обслуговування, та налагодженням роботи з компанією «ГрінЕра», – поінформували також у міськраді.

«Що ж до ситуації у Сихівському районі, то за словами в.о. голови Сихівської районної адміністрації Володимира Івасюка, 146 майданчиків є переповнені, 133 з них – компанії «АВЕ». Учора вивезли усього п’ять майданчиків», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу