Комісія з питань ЖКГ Львівської облради підтримала проект бюджету 2019 року

11:45 5 грудня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської облради підтримала в середу, 5 грудня, проект обласного бюджету на 2019 рік.

У проекті обласного бюджету Львівської області на 2019 рік пропонувалися видатки для департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації в сумі 328500 тисяч гривень. У тому числі за загальним фондом – 311500 тисяч гривень, спеціальним – 17000 тисяч гривень.

Зокрема, на реалізацію обласної програми для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2017-2019 роки, на яку плануються надходження іншої субвенції з міського бюджету Львова в рамках Меморандуму про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування, на території яких розташовані полігони/звалища для захоронення твердих побутових відходів, щодо поводження з твердими побутовими відходами з Львова від 21 квітня 2017 року, запропоновано 300000 тисяч гривень або на рівні 2018 року.

На виконання програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області за загальним фондом планується субвенція місцевим бюджетам в сумі 11500 тисяч гривень. Із цього обсягу на виготовлення проектно-кошторисної документації для здійснення заходів із електрифікації кварталів забудов, де в тому числі й на виокремлені земельні ділянки учасникам АТО, родинам загиблих та внутрішньо переміщеним особам шляхом співфінансування виготовлення проектно-кошторисної документації для подальшої подачі документів на електрифікацію, планується спрямувати місцевим бюджетам 1200 тисяч гривень, на влаштування зовнішнього освітлення у населених пунктах області – 10300 тисяч гривень.

За спеціальним фондом обласного бюджету на реалізацію обласних програм «Питна вода» передбачено 12000 тисяч гривень, «Газифікація населених пунктів Львівської області» – 5000 тисяч гривень. Крім того,у проекті обласного бюджету на 2019 рік пропонувалися видатки для департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації в сумі 48500 тисяч гривень, у тому числі за загальним фондом – 18200  тисяч гривень, спеціальним – 30300 тисяч гривень.

Зокрема, на реалізацію обласної програми енергозбереження для населення Львівщини для сплати частини відсотків за отримані населенням кредити на впровадження енергозберігаючих заходів передбачається 17000 тисяч гривень, відшкодування тіла кредиту на встановлення альтернативних джерел енергії – 1000 тисяч гривень. Порівняно з очікуваним виконанням 2018 року вказаних видатків планується на 3240,3 тисяч гривень або 22 відсотка більше.

На реалізацію програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2016-2020 роки для впровадження енергозберігаючих заходів бюджетними установами передбачається за спеціальним фондом 30500 тисяч гривень. За рахунок зазначених коштів планується здійснити видатки з впровадження енергоощадних заходів у закладах бюджетної сфери обласного підпорядкування (згідно з наявною проектно-кошторисною документацією) на суму 30000 тисяч гривень, проведення енергетичного аудиту – 200 тисяч гривень та виготовлення (коригування) проектно-кошторисної документації – 300 тисяч гривень.

Члени комісії висловили низку бюджетних пропозицій, які розгляне у четвер, 6 грудня, комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, а у вівторок, 11 грудня, – Львівська обласна рада під час позачергової сесії. Про це повідомили в середу, 5 грудня, в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

18:55 24 жовтня 2021 р.

У Львові викрали 9-місячну дитину

Поліція Львівщини розшукує зловмисника, причетного до викрадення 9-місячної дитини. Також правоохоронці встановлюють місце перебування самої дитини.

Рубрика: Ситуації

17:44 24 жовтня 2021 р.

Зіткнувся з бетонною огорожею: рятувальники трьох міст визволяли потерпілих з автомобіля

24 жовтня в с. Руденко Червоноградського району водій автомобіля "Opel Astra", чоловік 1987 року народження, не впорався з керуванням та зіткнувся з бетонною огорожею.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу