Комісія облради погодила порядок компенсації за приймання відходів зі Львова

16:18 21 липня 2017 р.

Містам, які прийматимуть тверді побутові відходів зі Львова, отримають 600 мільйонів гривень.

У Львівській обласній раді повідомили сьогодні, 21 липня: «Постійна комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики погодила сьогодні, 21 липня, порядок використання коштів для компенсації додаткових витрат на вивезення твердих побутових відходів зі Львова на 2017-2019 роки. Розробку цього порядку департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації здійснив відповідно до рішення Львівської облради від 13 липня «Про затвердження Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2017-2019 роки».

«За словами першого заступника голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса, порядок, погоджений комісією з урахуванням пропозицій обласної ради, передбачає використання коштів для відшкодування додаткових витрат перевізникам на вивезення твердих побутових відходів зі Львова; компенсації додаткових витрат на перевантаження, перевезення та інших заходів, пов’язаних із захороненням і утилізацією; надання субвенції територіям, які приймають твердих побутових відходів, на соціально-економічний розвиток на виконання Меморандуму про співпрацю між Львівською ОДА, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування. Міста, які прийматимуть тверді побутові відходи зі Львова, отримають допомогу у сумі не менше третини від загального обсягу фінансування – 600 мільйонів гривень. Йдеться про кошти субвенції від Львівської міської ради для вирішення соціально-економічних проблем інших громад», –поінформували також  в облраді 

Андрій Білоус наголосив: «Ті території, які активно виконують Меморандум, приймаючи сміття, будуть відповідно винагороджуватися».

Про це повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

16:13 4 грудня 2021 р.

Блогер з Чернівців вважає себе невинним у раптовій смерті директора Будинку вчених у Львові (відео)

Блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові.

Рубрика: Ситуації

14:28 4 грудня 2021 р.

Невакцинованого директора школи на Львівщині відсторонили від посади: він подав до суду

Директор Турківської загальноосвітньої школи, колишній міський голова Турки Геннадій Когут хоче довести у суді, що вакцинація від коронавірусу - добровільна, а не примусова. І прокоментував телевізійний сюжет про нього.

Рубрика: Ситуації

13:47 4 грудня 2021 р.

Пожежа у брюховицькому костелі сталася через зварювальні роботи (фото)

Вчора, 3 грудня, спалахнула пожежа у римо-католицькому храмі святої Терези від Дитятка Ісуса. Її вдалося загасити. Пожежа розпочалася під час час зварювальних робіт, зокрема від займання пінопласту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу