Комісія обласної ради схвалила проект бюджету Львівщини

11:25 21 грудня 2016 р.

Доходи обласного бюджету визначено в сумі майже 11,9 млрд. гривень.

У прес-службі Львівської облради повідомили напередодні, що її профільна комісія одноголосно схвалила вчора проект обласного бюджету на 2017 рік. Як розповів директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків, доходи обласного бюджету на 2017 рік визначено у сумі майже 11,9 млрд. гривень.

У тому числі доходи загального фонду бюджету – близько 11, 4 млрд. гривень, а доходи спеціального фонду бюджету – 0,5 млрд. гривень. Відтак, видатки загального фонду бюджету становитимуть 11,3 млрд. гривень, а видатки спеціального фонду бюджету – 0,6 млрд. гривень.

За словами Олег Демків, на 2017 рік пропонується затвердити резервний фонд обласного бюджету в сумі 30 000 тисяч гривень. Також передбачається в складі видатків обласного бюджету кошти на реалізацію обласних (регіональних) програм у сумі 721 036,5 тисячі гривень. Всього в області планують реалізовувати більше 40 програм.

Як повідомив голова бюджетної комісії Олег Домчак, на засіданні депутати врахували низку пропозицій від профільних комісій облради. Зокрема, підтримано пропозиції голови комісії з питань екології, природних ресурсів Андрія Білоуса скерувати з обласного бюджету 2,5 млн. гривень для реалізації програми «Розвитку лісового господарства у Львівській області на 2017-21 роки».

Також проголосували за додаткове фінансування Програми «Питна вода» у сумі 3 млн. гривень. Окрім цього, було підтримано пропозицію постійної медичної комісії збільшити видатки на програми в галузі охорони здоров’я на сім мільйонів гривень, оскільки це стосується лікування дітей, з хронічними захворюваннями та акушерства, а також придбання додаткових карет швидкої допомоги.

Підтримали в бюджетній комісії й пропозицію надати бійцям АТО, які стали інвалідами І, ІІ, ІІІ групи адресні допомоги у сумі 50 тисяч гривень, 10 тисяч гривень та вісім тисяч гривень відповідно для лікування та реабілітацію на загальну суму 2,2 млн. гривень.

Врахували і пропозицію комісії з питань освіти і науки, скерувати перехідні залишки у межах чотирьох мільйонів гривень. для матеріально-технічного забезпечення, інтернетизацію та облаштування внутрішніх вбиралень у школах населених пунктів Львівщини.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради. Як інформував «ЩЛ», 22 грудня відбудеться її позачергова сесія.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу