У Львівській облраді визначили 28 об’єктів-переможців

14:24 9 лютого 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

За результатами конкурсу в межах «Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки» переможцями визнали 28 об’єктів.

Комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської облради погодила переліки проектів, реалізація яких у 2018 році співфінансуватиметься з обласного бюджету в межах трьох профільних програм.  Як повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук, сьогодні, 8 лютого, відбулася конкурсна комісія, яка сформувала переліки об’єктів у межах трьох програм: зовнішнього освітлення населених пунктів (захід «Будівництво та реконструкція об’єктів зовнішнього освітлення населених пунктів»), «Питна вода» та газифікації населених пунктів.

Відтак, за результатами конкурсу в межах «Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки» переможцями визнали 28 об’єктів із майже всіх районів області. Усього було подано 64 проекти.

У рамках Програми «Питна вода» на 2012-2020 роки у Львівській області планується реалізовувати в 2018 році 17 проектів. Усього було подано 42 проекти.

Крім того, в 2018 році в межах «Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2018 – 2020 роки» мають намір реалізувати п’ять проектів. Усього було подано шість проектів.

Члени комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської облради одноголосно погодили запропоновані переліки об’єктів по всіх трьох вищеназваних програмах. За пропозицією голови комісії Богдана Гагалюка, враховуючи рішення конкурсної комісії та беручи до уваги потребу в дофінансуванні вищеназваних програм, депутати звернулися до бюджетної комісії з пропозицією за результатами виконання бюджету за підсумками шести-дев’яти місяців року передбачити додаткові кошти на реалізацію проектів з освітлення, водопостачання та газифікації.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу