Командири частин Нацгвардії підсумували у Львові здійснене цьогоріч

10:30 21 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Генерал-майор Володимир Гордійчук вручив командирам військових частин перехідні кубки та дипломи за високі показники у службово-бойовій діяльності.

У прес-службі Національної гвардії України повідомили сьогодні, 21 грудня, що у Львові відбулося підведення підсумків службово-бойової діяльності в Західному оперативно-територіальному об’єднанні Національної гвардії України за 2016 рік, в якому взяли участь командири військових частин, їх заступники та начальники відділів і служб. Заступник командувача Національної гвардії України з громадської безпеки генерал-лейтенант Валерій Рудницький наголосив під час звернення до командирів військових частин: «Командир в повній мірі відповідає за бойову підготовку у своєму підрозділі. Він повинен зробити все, щоб його підлеглі систематично набували знань та практичних навичок в більшій мірі на військових полігонах та стрільбищах».

Своєю чергою, перший заступник військового прокурора Західного регіону України, підполковник юстиції Євген Білоусов, довів до присутніх аналіз правопорушень та причини їх скоєння військовослужбовцями у військових формуваннях. У ході підведення підсумків, кожен командир військової частини відзвітував про стан справ у підпорядкованому підрозділі.

Далі заступники начальника територіального управління підбили підсумки діяльності за напрямками. Особливу увагу начальник Західного територіального управління, генерал-майор Володимир Гордійчук, звернув на нарощування навчально-матеріальної бази, роботу з кадрами, нагальні питання пов’язані з виконанням службово-бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції, бойову готовність та підготовку особового складу до виконання завдань за призначенням.

Також командирам військових частин були поставлені завдання на 2017 рік. За високі показники у службово-бойовій діяльності в 2016 році генерал-майор Володимир Гордійчук вручив командирам військових частин перехідні кубки та дипломи.

Про це повідомили сьогодні, 21 грудня, в прес-службі Національної гвардії України, де також опублікували фоторепортаж.

dailylviv.com

До теми

18:47 27 січня 2021 р.

Уперше у Львові хочуть використати кавову гущу проти ожеледиці

У рамках пілотного проекту, у парку «700-річчя Львова» вперше планують використати кавову гущу для боротьби із ожеледицею. Таку ініціативу запропонувала радниця міського голови Львова Ірина Оршак. Вона зазначає, що кавова гуща після використання має абразивні властивості, не лише не шкодить зеленим насадженням, а й може бути їм корисною та не потребує збору після використання.

Рубрика: Ситуації

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу