Командування Галицької бригади Нацгвардії підбило підсумки у Львові

17:05 23 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Галицька бригада отримала при підведенні підсумків діяльності Західного ОТО НГУ шість перехідних кубків за перші місця.

У Національній гвардії України повідомили сьогодні, 23 грудня: «У військовій частині 3002 у Львові зібралися усі лінійні батальйони бригади з Рівного, Ужгорода та Тернополя. Командування частини, офіцери управління та командування окремих батальйонів підвели підсумки роботи та обговорили поставлені цілі на наступний 2017 рік.

У Нацгвардії також розповіли, що Галицька бригада отримала при підведенні підсумків діяльності Західного ОТО НГУ шість перехідних кубків за перші місця. Зокрема – кубки «За організацію служби з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних», «За підсумками службово-бойової діяльності та станом військової дисципліни», «За результатами огляду конкурсу вартової служби», «За організацію служби військ» та «За організацію фізичної підготовки та спортивно-масової роботи». Командир частини полковник Петро Шуляк прокоментував: «Такі значні досягнення – це дуже високий показник нашої з вами спільної роботи. Тепер ми маємо працювати над вдосконаленням набутих навиків та їх постійним розширенням». 

«При звітуванні перед командуванням військової частини командири батальйонів розповіли про зроблену роботу за рік, а також озвучили про проблемні питання. За останній рік колосальну роботу провели у напрямку покращення матеріально-технічної бази, побуту військовослужбовців, покращення місць несення служби, значну увагу приділено культурно-просвітницькому розвитку, що загалом значною мірою впливає на якість несення служби. Особливу увагу приділено і фізичному розвитку офіцерського складу та солдат строкової служби», – зазначено також у повідомленні Нацгвардії.

Полковник Петро Шуляк підсумував: «В наступному році основну увагу ми маємо звернути на професіоналізм. Наше головне завдання звернути увагу не на кількість виконаних задач, а на їх якість. Особливо важливе - справедливе та вимогливе відношення до військовослужбовців. Усі нагороди, які ми отримали, це, звісно, добре, але ми маємо прагнути щоденно себе вдосконалювати та бути взірцями для інших військовослужбовців».

Про це повідомили сьогодні, 23 грудня, в прес-службі Національної гвардії України, де також опублікувавли фоторепортаж з військової частини 3002 у Львові

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу