Командувач сухопутних військ Канади проінспектував військові навчання на Львівщині

21:12 15 червня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

За словами генерал-лейтенанта Марка Хайнса, «досвід воїнів Збройних Сил України, набутий у боях на сході України, також є надзвичайно важливим для канадської армії».

«Підготовку українських вояків у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ високо оцінив командувач Сухопутних військ Збройних Сил Канади», – повідомили сьогодні, 15 червня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного , де також розповіли подробиці:

«Під час перебування на Львівщині канадська військова делегація, яку очолив командувач Сухопутних військ Збройних Сил Канади, генерал-лейтенант Марк Хайнс, відвідала Міжнародний центр миротворчостіта безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ. Зустрічав іноземних гостей начальник видового військового вишу – генерал-лейтенант Павло Ткачук, а також керівництво МЦМБ. А від контингенту Збройних Сил Канади, який зараз виконує завдання на території українського полігону, — командири Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки українських підрозділів.

Під час спільного брифінгу начальник Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук, розповів канадським військовими високопосадовцями про перспективи розвитку Центру. Зокрема, він окреслив конкретні плани та вже зроблені кроки з підготовки висококваліфікованих інструкторів, створення нових та вдосконалення вже існуючих об’єктів навчально-матеріальної бази, а також забезпечення необхідних соціально-побутових умов для українських та іноземних військовослужбовців, які в подальшому залучатимуться до підготовки підрозділів Вітчизняного війська.

Також генерал-лейтенант Павло Ткачук висловив командувачу Сухопутних військ Збройних Сил Канади, генерал-лейтенанту Марку Хайнсу, та всьому канадського контингенту щиру подяку за їхній внесок у фахову підготовку українських воїнів та за всебічну підтримку України в цей непростий для нашої держави час. Генерал-лейтенант Павло Ткачук підкреслив: «Завдяки тісній співпраці з арміями провідних країн світу, зокрема й зі Збройними силами Канади, сьогодні ми маємо можливість швидкими темпами нарощувати обороноздатність нашої країни. Адже навички і знання наших іноземних колег, помножені на досвід, який українські підрозділи отримали в зоні проведенні АТО, є фундаментом для створення сучасного, боєздатного Українського війська, що буде цілком взаємосумісним з арміями країн-членів НАТО. Наша співпраця триває і стрімко набирає обертів. Тож, я впевнений, що вже у найближчому майбутньому Міжнародний центр миротворчості та безпеки остаточно стане ключовим та ефективним осередком зростання професійної майстерності Збройних Сил України та побудови системи колективної безпеки у всьому східноєвропейському регіоні».

Згодом, у форматі круглого столу, сторони обговорили подальші плани щодо здійснення підготовки українських підрозділів та співпраці в інших аспектах. Після того генерал-лейтенант Марк Хайнс зустрівся із канадськими військовослужбовцями та відвідав ділянки полігону, де відбувається підготовка українських військовослужбовців іноземними інструкторами.

Зокрема, підрозділ однієї з механізованих бригад Збройних Сил України під керівництвом канадських інструкторів продемонстрував свої навички з пересування в умовах безпосереднього зіткнення з противником та здатність до ведення наступальних дій відділень. Командувач Сухопутних військ Збройних Сил Канади висловив позитивні відгуки від побаченого, високо оцінив дії українських воїнів, побажав військовослужбовцям обох країн продовжувати ефективну співпрацю. Адже, за його словами, досвід воїнів Збройних Сил України, набутий у боях на сході України, також є надзвичайно важливим для канадської армії».

Про це повідомили сьогодні, 15 червня, на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж візиту заокеанського гостя.

До теми

21:25 18 квітня 2021 р.

Водій автомобіля Skoda Octavia заїхав на тротуар та врізався в електроопору (відео)

Сьогодні, 18 квітня, водій автомобіля Skoda Octavia повертав на вулиці Пилипа Орлика і не обравши безпечної швидкості не впоравшись з керуванням заїхав на тротуар та врізався в електроопору.

Рубрика: Ситуації

17:29 17 квітня 2021 р.

У Трускавці під час Grand Prix Truskavets авто влетіло в будинок (відео)

17 квітня у Трускавці тривають змагання І етапу Чемпіонату України з гірських перегонів «Grand Prix Truskavets». Під час перегонів один з автомобілів на повній швидкості влетів у будинок.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу