Команда Бойка змушує «Львівавтогаз» відновити багатомільйонні схеми відмивання грошей

12:50 16 липня 2014 р.

  • 28
  • 5286


Відео: Львівський прес-клуб

Нардепи з депутатської групи «Суверенна європейська Україна» тиснуть на керівництво регіонального виробничого управління «Львівавтогаз» з вимогою відновити старі схеми відмивання коштів, які діяли при Януковичу. Про це під час прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив заступник керівника «Праволго сектора» Львівщини Віталій Сергатюк.

"Колишні регіонали, які тепер входять до депутатської групи «Суверенна європейська Україна», швидко перефарбувалися і домовилися чи то з Турчиновим, чи то з Яценюком про відновлення олігархійних корупційних схем», - наголосив Сергатюк.

Суть схем, за словами Сергатюка, полягає в тому, що підприємство має робити найрізноманітніші замовлення і закуповувати для «Львівавтогазу» непотріб. Наприклад, колишній керівник підприємства Ахметов закупив на 300 млн грн компресорів. Тепер вони іржавіють на складах. Такі самі оборудки хочуть продовжувати і надалі, наголосив  заступник керівника "Правого сектора".

Сергатюк пояснив, шо понад два місяці тому до "Правого сектора" звернулося керівництво "Львівавтогазу" зі скаргою на київське керівництво цієї структури, яке вимагало поновити корупційні схеми часів Януковича.

«Зараз стоїть питання про заміну нинішнього керівника підприємства Ільхада Рагімова на віддану регіоналам людину, яка нині є керівником департаменту в Києві. Вона має започаткувати новий виток схем, які працюватимуть на братів Кацубів, Москаленка – тобто команду Бойка. Ці гроші підуть на сім’ю Януковича. Корупційні схеми мають наповнювати їхні кишені. Не виключено, що ці кошти також підуть на підтримуку сепаратистів на сході», - пояснив Сергатюк.

«Ми рекомендували керівництву "Львівавтогазу" не йти на ці оборудки. Підприємство має структурні підрозділи в західних областях України. Будемо виступати, щоб ці структури в областях стали самостійними",- сказав Віталій Сергатюк.

Він також додав, що підприємство планують на приватизацію.

Довідка

Регіональне виробниче управління "Львіавтогаз" філії "Управління Укравтогаз " дочірньої компанії "Укртрансгаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

dailylviv.com

Вася

16:08 26 вересня 2014 р.

Відповісти

Повна брехня! Не тиснути треба, а до криміналу притягати. В Автогазі відбувається банальна крадіжка державних коштів, і Рагімов та "лояльні" до нього начальники заправок добре відпрацювали схеми. Гнати !

Свідомий громадянин

20:56 05 жовтня 2014 р.

Відповісти

Гнати "лояльних" до Рагімова начальників заправок - це Рівне, Луцьк та Дубно чи все таки начальників всіх заправок Львівавтогазу?

Все Буде Добре!

00:55 24 липня 2014 р.

Відповісти

Він відмовився новій владі,а з старою працював як потрібно!Неможливо було непрацювати.Його для цього і ставили в свій час.

Все Буде Добре!

00:37 24 липня 2014 р.

Відповісти

Новоспечені начальники АГНКС (призначені після 2010 року)-також ставленники бандюковичей!Тупо крадеться газ,бабло все на верх здається!

В

23:52 24 липня 2014 р.

Відповісти

А начальники які працюють давніше що мають пільги і не здають???

Все Буде Добре!

00:50 26 липня 2014 р.

Так само...Тільки нові більш сміліші і нагліші.Старі хоть якісь професіонали і хоть трохи за роботу думають(хто думав)

Все Буде Добре!

00:31 24 липня 2014 р.

Відповісти

Всі керівники всіх АВТОГАЗІВ з 2010 року-це ,,смотрящі,,від банди Януковича!

Оленка

20:00 21 липня 2014 р.

Відповісти

Пані на відео розповідає як Рагімов допоміг їй з транспортом. Це він оплачував зі своєї кишені чи знову робітники скидались? Наскільки я зрозумів виділявся службовий транспорт, отже на те повинні бути якісь документи, а якщо таких немає, значить все робилось з якоїсь лівої бухгалтерії чи й взагалі то не Рагімов допомагав фестивалю, а ті ж залякані працівники як вже писали раніше... ну а якщо є всі документи, значить не така вже він і погана людина як тут пишуть! Думаю це не складно перевірити, путівки ж довго зберігаються в архівах, та й в бухгалтерських звітах це мало б бути зафіксовано.

Майдан

08:09 20 липня 2014 р.

Відповісти

Правий сектор став ПРАВОСИСЬОМ яркий захищає систему грабежу яку очолив при янку в автогазі Рагимов Став давно коли перший раз гроші взяв Роксана відкрий личко Хто Рагимова поважаю серед працівників. Компашка яка краде готівку на АГНКС Правосісі за їдьте з перевірте

Fisheye

10:34 21 липня 2014 р.

Відповісти

Шановний "майдан", чотири рази читав Ваш пост, нічого не зрозумів. Перепишіть, будь-ласка, без помилок, і Вашу супердумку може хтось і зрозуміє...

Роксана

21:27 18 липня 2014 р.

Відповісти

А я знаю. що працівники Львівавтогазу підтримують і поважають п.Рагімова. Зателефонуйте у любий відділ установи . запитайте людей які там працюють і переконайтесь... А погані відгуки пишуть ті невдахи і горделиві потипу Бігуна який думав що без нього підприємство не обійдеться....

Бігун

20:06 21 липня 2014 р.

Відповісти

Я думаю "рОКСАНКО" може ти одна з його коханок, вле не переживай , як кажуть чимодан , вокзал, БАКУ!!!!!!

Свідомий громадянин

15:07 18 серпня 2014 р.

Відповісти

Дорогенька Роксано! Бігун все вірно написав. Особливо розгорнуте його пояснення теми є в коментарях до аналогічної статті (http://lv.20minut.ua/Podii/pravij-sektor-l-vivavtoghaz-zahoplyuye-otochennya-yanukovicha-10407226.html)

Вояка

22:28 17 липня 2014 р.

Відповісти

А ЧОМУ ЦЕ ПРАВИЙ СЕКТОР ЗАХИЩАЄ ТУТ ВСЯКИХ,А НЕ ВОЮЄ ЗА ДЕРЖАВУ НА СХОДІ?

Свій

21:04 17 липня 2014 р.

Відповісти

А ви пане Сергатюк поцікавтесь,які схеми працювали за часів Рагімова. Як він "працював",і працює досі. Велике і брудне відмивання бабла. Мабуть тому він так вчіпився в своє крісло,що його ломиком не відірвеш.

GasMan

20:50 17 липня 2014 р.

Відповісти

Ахахах!!!! Ой насмішили Пане Сергатюк! Захищати людину,яка прийшла у Львівавтогаз,за часів правління того ж Бойка і Януковича,від них же! Соромно має бути гаспада! Одне питання,скільки Вам Рагімов заплатив,що Ви погодились його кришувати? А Ви поцікавились в нього,що він зробив для фірми,за роки керування? Як він її банкротив,як поводився з колективом РВУ?Ви спитались думки,тих же працівників РВУ,що вони про нього думають?Як він призначав начальників(смотрящих) по АГНКС,замісь кваліфікованих спеціалістів? Дійсно,Майдан по вас плаче!

Злий Сашка

20:18 17 липня 2014 р.

Відповісти

ця "чесна" людина просто не хоче злазити з кормушки де досить добре вмостилася! як може правий сектор захищати таких людей? Ви говорите що повернуться хлопці зі сходу і зроблять майдан за три дні, але для початку, я думаю, їм захочеться поговорити з так званим керівництвом яке зараз починає кришувати колишніх поплічників режиму які швиденько поміняли шкури! Не брудніть ім'я організації яка зробила так багато для перемоги кришуванням таких людей!

Злий Сашка

20:14 17 липня 2014 р.

Відповісти

ПРАВИЙ СЕКТОР ЦЕ ПЕРЕБОР!

Fisheye

12:06 17 липня 2014 р.

Відповісти

" Le roi est mort! Vive le roi! " Трон ніколи не буде пустий. Яник став на лижі, а система залишилась. І тепер, супер- екстра- ультра- патріотичні депутати стали перед питанням: "сосать? или не сосать?". І, не довго вагаючись, присмоктались до пуповини бюджетних коштів. А як жеж по-іншому? Перед тобою купа бабла, а країна відовліклась від змін на війну. Та поки на сході "штормове попередження, та можливий град" можно смоктати досхочу. Ніхто не оспорює той факт, що якимось чином керівник підприємства протримався при яниках. Але майже всі керівники державних організацій, що їх зараз очолюють, були при яниках. Та продовжують смоктати, але ще завзятіше. І тільки одиниці повстають проти системи. Всім тим залуБойкам начхати на колективи, на міста, на області, на людей, зрештою і на Україну... Висмокчуть, приватизують, збанкротять, розпродадуть активи... А колектив? Після них смоктати буде вже колектив... А чому? А тому, що в голову ми їмо, а думаємо спинним мозком. Люди! Прокидайтеся! Якщо не сьогодні, то вже ніколи.

pravda

14:17 17 липня 2014 р.

Відповісти

Гидко, що Сергатюк присмоктався як і всі лжепатріоти! І ПС стає банально "кришою" для сумнівних суб`єктів! ГАНЬБА!

Вячеслав

11:35 17 липня 2014 р.

Відповісти

Цілковито підтримую всіх, хто нижче лишив свої коментарі. Не варто бути провидцем чи працювати на наведеному підприємстві, щоб зрозуміти, що за часів влади "раненого яйцем" усіх, хто відмовлявся працювати на благо сім'ї - звільняли без суда і слідства. Хоча, якщо людина зверталася в суд - всеодно звільняли. Тому пан Рагімов дійсно вчасно зняв біло-блакитну фуражку і став на сторону народу. Відать, злякався Ляшка з вилами)) Що ж до слів тієї жіночки, що сиділа поруч з Сергатюком, то вона може й казала правду. Але вона не могла не розуміти, що така допомога надавалася не за власний рахунок Рагімова. І навряд чи у фінансовій звітності Львівавтогазу знайдеться стаття затрат "на благодійність". Ганьба правосекторським патріотичним запроданцям!

Fisheye

12:11 17 липня 2014 р.

Відповісти

Штірліц теж був в НСДАП, але справу свою робив...)))))

Вячеслав

12:37 17 липня 2014 р.

Штірліц жог чьотко... сучасникам до нього - як до Києва в незручній позі)))))

Андрій

01:36 17 липня 2014 р.

Відповісти

Не так давно я працював в РВУ "Львівавтогаз". Зараз працюю в іншому місці і в іншій країні, проте цікавлюсь долею близького мені підприємства. З приводу останніх слухів в м.Львів стосовно "борця за справедливість" пана Ільхама Ельхана огли Рагімова хотів би розказати те, про що мені відомо. Будучи в часи злочинної влади виїзним намісником Януковича та його оточення на Львівському підприємстві, що належить Державі, він і зараз займає цю посаду, видаючи себе за борця з корупцією, яку сам очолював, та очолює зараз. Його спроба перефарбуватись - це неповага до громади Галичини і введення її в оману. Сам Рагімов, колишній співробітник митниці Азербайджану (де він гарно "підігрівся"), не є мешканцем м. Львова, хоча й придбав тут за останній час дві нових квартири. На роботу з'являвся лише наїздами. При цьому з Києва, де він проживає з сім'ями, до Львова він діставався виключно літаком (керівник підрозділу державного підприємства !). Відпочивати ж пан Рагімов любить за кордоном та з дівчатами. Як людина, що пережила сваволю правління банди Януковича, і колишній співробітник "Укравтогазу", звертаю увагу мешканців Львова до особи Рагімова, прошу задуматися над тим, що реально він робить у нашій країні, та у нашому місті. З повагою, Андрій.

pravda

00:14 17 липня 2014 р.

Відповісти

БРЕХЛИВА СТАТТЯ!!! Рагімов І.Е. працює з 2010 року і успішно співпрацював з попередньою владою і відчував себе власником цього підприємства! Багато професіоналів було звільнено! Якраз Рагімов перефарбувався! І колектив його НЕ ПІДТРИМУЄ (людям надоїло його хамство і вседозволеність!)! Цей виступ це театральна постановка, яка триває 2 місяці на підприємстві. Всім працівникам вже набридло втручання "патріотичної організації", яка заступається за РЕГІОНАЛІВСЬКОГО ...........!!!!!! P.S. Майдан він НЕ ПІДТРИМУВАВ, поки не втік яНИК!

Бігун

21:42 16 липня 2014 р.

Відповісти

Яскравий приклад "умілого" керівництва п.Рагімова є АГНКС-3 м.Львів куди він поставив керувати свого родича Василя Гундаря, людину нахабну і жадібну! І нехай би Правий Сектор поїхав та поцікавився в трудового колективу як їм працюється з новим НАЧАЛЬНИКОМ. Як людей які хотіли поїхати на Майдан залякували звільненням з роботи!! Пане Сергатюк гроші заплачені вам Рагімовим не зроблять ВАС багатшим!!!

Бігун

20:58 16 липня 2014 р.

Відповісти

Я думаю цей Сергатюк отримав непогані відступні, так захищати начальника Львівавтогаз призначеного 5 років назад злочинною владою, а зараз виявляється ТОЙ нічого не крав. Сергатюку "ГАНЬБА!!!"

сел

16:15 16 липня 2014 р.

Відповісти