Кінотеатри Львова готові запрацювати на 50%,- мер

09:57 17 липня 2020 р.

Фото до новини

Міська влада Львова запевняє, що кінотеатри міста готові до безпечної роботи.

Про це Щоденний Львів повідомили в пресслужбі ЛМР.

«Ми проаналізували кінотеатри на готовність до роботи, і там дуже високий рівень безпеки», - сказав міський голова Андрій Садовий у ранковому ефірі на радіо «Львівська хвиля».

Він також зазначив, що мав розмову про це з очільником облдержадміністрації, яка вже незабаром фіналізує свої рішення щодо відкриття закладів культури.

«Статистика є стабільною вже близько місяця. Тож рішення відкривати садочки було на часі. А щодо театрів і кінотеатрів — я мав розмову з головою ОДА, і вони мають фіналізувати свої рішення. Ми — готові: проаналізували кінотеатри на готовність до роботи, і там дуже високий рівень безпеки. Я не бачу проблем. До того ж, ідеться лише про 50% місць, які можна буде займати. Також важливо зберегти робочі місця. Якщо кінотеатр не працює 4 місяці, то ми втрачаємо фахівців», — зазначив мер Львова.

За його словами, така ж ситуація й у театрах. Водночас, місто має намір цьогоріч проводити вистави не лише в приміщенні, а й на вулиці, аби долучити якомога більше людей. «Думаю, цьогоріч ми буде пробувати робити цікаві вистави на вулиці, на великих площах, щоб люди мали бажання більше споглядати, а потім ходити в театри. Адже зараз ситуація така, що вони мають переживання. У всякому разі, якщо є маска, то, я думаю, проблем немає», — додав Андрій Садовий.

Нагадаємо, загалом у Львові та на Львівщині підтверджено 7754 випадки інфікування коронавірусом, із них 203 — летальні. За вчорашню добу лабораторні центри провели 783 ПЛР-тести, відтак, 132 — позитивні. Серед них львів'ян — 64.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів