«Хтось зацікавлений, щоб історію з львівським сміття не завершувати», – Синютка

13:40 18 липня 2017 р.

Голова Львівської ОДА вважає, що львівське сміття висипала на Київщині приватна компанія.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка повідомив сьогодні, 18 липня,  з приводу знайденого на Київщині львівського сміття: «Ми вже мали один факт, коли в Черкасах зайшли машину з львівським сміттям. Я хотів би подякувати правоохоронним органам, бо з'ясувалося, що це приватна компанія зі Львова найняла цей автомобіль для того, щоб вивезти сміття зі своєї території за межі Львівської області. Я переконаний, що за фактом вивантаження сміття в Київській області також буде знайдена компанія, яка вчинила це неподобство».

Олег Синютка також нагадав: «Із 3 липня сміття, яке вивозиться з території міста проходить виключно через ваги, де ми фіксуємо всі номери автомобілів, власників автомобілів і маршрут, за яким вони йдуть. Вчора ми зробили заяву, що передаємо правоохоронним органам весь перелік автомобілів. Я переконаний, що це дасть змогу правоохоронцям швидше знати зловмисників.

Голова Львівської ОДА також зазначив: «Мені здається, що це знову буде або приватна компанія, або хтось зацікавлений у тому, щоб історію з львівським сміття не завершувати. Також ми проведемо звірку автомобілів, які виїхали з контейнерних майданчиків Львова і чи приїхали вони на місце, куди повинні бути заплачені гроші».

Олег Синютка повідомив це сьогодні, 18 липня, в ефірі телеканалу «112 Україна», де принагідно нагадали, що в Київській області знайшли партію львівських відходів.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу