Хімічна лабораторія визначила найзабрудніші водойми й перехрестя Львова

15:20 2 серпня 2017 р.

У міськраді запевнили: «Хімічна лабораторія комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» цьогоріч обстежила 80 водойм і 64 перехрестя».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 2 серпня: «У 2017 році мобільна хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» обстежила 80 водних об’єктів на перевищення гранично-допустимих концентрацій забруднюючих речовин та промоніторила 64 перехрестя вулиць міста. Також провела вимірювання забруднення атмосферного повітря у п’яти парках міста. В усіх 80-ти досліджуваних водних об’єктах виявлені перевищення гранично-допустимих концентрацій. Наднормативні концентрації спостерігались за такими показниками: залізо загальне, азот амонійний та аміак, фосфати, завислі речовини, СПАР,  БСК та ХСК».

«Найбільш «забрудненими» водоймами (перевищення п’яти і більше компонентів) виявились потік «Водяний» на вулиці Авіаційній, став на вулицях Богданівській і Пластовій (середня водойма), озеро в «Шевченківському гаю», став на вулиці Вахнянина біля Палацу творчості дітей та юнацтва Галичини, річка Зубра, потік «Білогорський» на вулиці Широкій буля в’їзду в село Білогорща, річка «Марунька» (500метрів від дороги Львів-Винники, потік «Кривчицький» на вулиці Старознесенській і потік «Лисиницький» на вулиці Тракт-Глинянський. Перевищення ГДК частіше зумовлено забрудненням водойм твердими побутовими відходами, використанням води для миття автомобілів, загниванням рослинності та цвітінням водойм тощо», – поінформували також у міськраді.

Хімічна лабораторія комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» визначила також дев’ять перехресть із найбільш забрудненим повітрям. Це перехрестя вулиць Івана Франка, Костя Левицького й Князя Романа; перехрестя вулиць Стрийської й Сахарова; перехрестя вулиць Стрийської, Наукової й Хуторівки; перехрестя вулиць Личаківської йПасічної, перехрестя вулиць Сяйво, Широкої й Левандівської, перехрестя вулиць Шевченка й Левандівської, перехрестя вулиць Городоцької й Наливайка, перехрестя вулиць Городоцької йШевченка та перехрестя проспекту Чорновола й вулиці Хімічної.

Хімічна лабораторія комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління»  провела також вимірювання забруднення атмосферного повітря у п’яти парках – «700-річчя Львова», «Снопківського», парку «Високий  Замок», імені Івана Франка й «Знесіння». Перевищення нормативу максимально разової гранично допустимої концентрації в усіх обстежених парках не виявлено.  

Як зазначають в КП «Адміністративно-технічне управління», результати моніторингу повітря та водних об’єктів надані у відповідні інстанції – в управління екології та ландшафтного планування ЛМР та департамент екології та природних ресурсів ЛОДА для прийняття управлінських рішень та  розроблення рекомендацій  для поліпшення екологічної ситуації в місті. Про це повідомили сьогодні, 2 серпня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:21 21 жовтня 2020 р.

З 21.00 тролейбусні маршрути № 22, 23 та 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з проведенням аварійних робіт на вул. Стрийська, з 21.00 год тролейбусні маршрути № 22, 23, 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

Рубрика: Ситуації

10:50 21 жовтня 2020 р.

На Львівщині син убив матір з револьвера Флобера

Як встановили співробітники Новороздільського відділення поліції, затриманий здійснив кілька пострілів у матір з револьвера Флобера під час побутового конфлікту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу