Керівництво турецького «Онуру» блокує створення профспілки на підприємстві

21:31 8 жовтня 2015 р.

З липня 2014 року іноземна фірма, яка має у своєму штаті 239 працівників та обслуговує 173 найкращих кілометри доріг в області, отримує більше фінансування, ніж колектив зі 1100 працівників, який обслуговує 7,5 тисяч кілометрів доріг на Львівщині.

Про це сьогодні, 8 жовтня, під час публічних дебатів на тему: «Хто матиме якісні дороги на Львівщині після децентралізації влади?»,  які відбулися у Львівському прес-клубі, повідомив голова ЛОО профспілки працівників транспорту та шляхового господарства Юрій Кривенко.

За його словами, працівники цієї, української фірми, а йдеться про «Львівоблавтодор», працюють лише по два-три дні на тиждень і отримують  мінімальну зарплату.
- З 239 працівників фірми «Онур», яка сьогодні працює на теренах Львівщини, 218 – українці. Значна частина цих працівників – колишні працівники філій «Львівоблавтодору», - каже він.

І, за його словами, ці працівники не захищені профспілками Львівщини,  тому що дотепер не об’єдналися у профспілкову організацію.
- Ми увесь час натикаємося на спротив керівництва цієї фірми, - Юрій Кривенко. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:27 1 березня 2021 р.

Мешканці кварталу Каліча Гора просять Садового ветувати забудову в історичному ареалі. Список депутатів, які підтримали новобуд

Мешканці кварталу Каліча Гора вдруге звертаються до міського голови Львова Андрія Садового з проханням вдруге накласти вето на ухвалу про розроблення детального плану території у районі Мартовича-Григоровича-Дудаєва.

Рубрика: Ситуації

13:10 1 березня 2021 р.

У ПП "Шегині" вперше онлайн показали, як пішоходи проходять контроль у час карантину (відео)

Сьогодні, 1 березня, західне регіональне управління Держприкордонслужби України продемонструвало онлайн особливості пропуску пішоходів через українсько-польський кордон під час дії карантинних обмежень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу