Керівництво Львівського прикордонного загону притягнуто до суворої дисциплінарної відповідальності

12:48 3 липня 2015 р.

Начальник Львівського прикордонного загону – полковник Валерій Кравчук

Начальник Львівського прикордонного загону – полковник Валерій Кравчук
Фото: Державна прикордонна служба України

Голова Державної прикордонної служби України дав оцінку стану протидії злочинній діяльності в Західному регіональному управлінні.

У ході робочої поїздки до західного регіону голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко перевірив ефективність системи протидії протиправній діяльності, зокрема нелегальній міграції та контрабанді цигарок на ділянці відповідальності Західного регіонального управління Держприкордонслужби. За підсумками роботи голова відомства визначив стан протидії цим негативним явищам, як надслабкий.

За суттєві прорахунки в організації системи протидії протиправній діяльності на державному кордоні відсторонено від виконання службових обов’язків  одного із заступників начальника регіонального управління. Вирішується питання про перебування на посаді начальника Чернівецького загону та його заступника, а також одного із заступників начальника Мукачівського прикордонного загону.

Притягнуто до суворої дисциплінарної відповідальності керівництво Львівського, Мостиського та Луцького прикордонних загонів. Державна прикордонна служба наголошує, що і в подальшому вестиме безкомпромісну боротьбу із протиправною діяльністю на державному кордоні у контексті завдань, визначених Президентом України на розширеній нараді щодо протидії нелегальній міграції та контрабанді у Львові 2 липня.

Про це повідомили сьогодні, 3 липня, на сайті Державної прикордонної служби України.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу