Керівництво 24-ї Залізної бригади зі Львівщини відправило бійців на війну в літній формі, – ЗМІ

22:05 7 лютого 2015 р.

Бійці 3-го батальйону територіальної оборони Львівської області

Бійці 3-го батальйону територіальної оборони Львівської області
Фото: varianty.net

Сьогодні зранку частина переведеного у підпорядкування 24-ї ОМБР 3-го батальйону територіальної оборони Львівської області виїхала в зону АТО на виконання бойового завдання. Завтра відбуває решта батальйону. Однак зимової форми бійцям не видали.

«Бійці 24-ї ОМБР (окремої Залізної механізованої бригади імені Данила Галицького з Яворова на Львівщині. – «ЩЛ») замерзають на передовій. Керівництво 24-ї бригади відправило бійців в зону АТО в літній формі», – інформують сьогодні, 7 лютого, на сайті інформаційної агенції «Медіастар». У повідомленні також конкретизують:

«3-й батальйон територіальної оборони Львівської області нещодавно був переведений у підпорядкування 24-ї ОМБР. Після повернення на ротацію на Львів з зони АТО бійці проходили навчання та бойове злагодження на Яворівському полігоні.

Керівництво 24-ї бригади запевнило, що всі бійці будуть зодягнені у нову військову форму. За день до виїзду з Львівщині, керівництво 24-ї ОМБР повідомило бійців, що нова зимова форма очікує на одному з полігонів, куди відбуває загін – на Сході України. 

Близько тижня батальйон перебував на одному із полігонів на Сході України. Сьогодні зранку частина загону виїхала в зону АТО на виконання бойового завдання. Завтра відбуває решта батальйону. Однак форми бійцям – саме зимової – не видали. 

Нагадаємо, що буквально нещодавно військові окремого батальйону ЗСУ отримали канадську військову форму, яка надійшла у рамках гуманітарної допомоги від уряду Канади. Виникає запитання – чому на передову відправляють хлопців у партизанському вбранні і літній військовій формі.

На сьогодні дуже користуються попитом секонд-хендівські светри та німецькі штурмовки. Волонтери ще раніше розкритикували українську зимову форму для армії. Передусім – за те, що вона дуже легко загоряється, адже пошита із синтетики.

У Міноборони претензії волонтерів приймають і кажуть, що готові працювати над її покращенням. Так, Міноборони постачає військовослужбовцям бушлати 1988 року виробництва.

26 років тому цю куртку у війську вважали якісною, однак сучасні вимоги до військової форми значно вищі. Скажімо, тканина не може бути легкозаймистою. 

При цьому в Україні є виробники, які шиють якісний і головне недорогий одяг для солдатів, запевняють волонтери. Скажімо повний зимовий комплект коштує приблизно 2 тисячі гривень, а штани і куртка – разом 800-900 гривень. 

У міністерстві оборони пояснюють – старі зразки форми на поступово замінюють новими. Хоч і визнають – проблеми з одягом є, і їх у прискореному режимі намагаються вирішити. В тому числі і за допомогою волонтерів. Попри усі намагання зігріти армію надбаннями волонтерів, солдати на передовій продовжують мерзнути».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів