Керівник патрульної служби Львова оприлюднив результати її роботи за місяць (відео)

15:50 23 вересня 2015 р.


Фото: galinfo.com.ua

Виділити найбільш безпечний і найбільш небезпечний район міста Юрій Зозуля не зміг.

«Зараз у Львові стало безпечніше», – запевнив сьогодні, 23 вересня, під час брифінгу керівник патрульної служби Львова Юрій Зозуля. Він також прозвітував про результати роботи своїх підлеглих за минулий місяць, поділився планами на майбутнє та відповів на запитання журналістів.

За словами начальника патрульної служби Львова, його підлеглі за місяць склали 370 адмінпротоколів за порушення правил паркування. Юрій Зозуля також запевнив: «За останній тиждень ми активно взялись виправляти ситуацію з порушеннями правил паркування, особливо у центральній частині міста». 

За його словами, 334 протоколи були складені на водіїв, котрі вчинили дорожньо-транспортні пригоди та 157 протоколів на водіїв, котрі керували транспортними засобами без належних документів. А кількість викликів від мешканців, що надійшли на оперативну лінію 102 і на які відреагувати працівники патрульної служби Львова – 16976.

Виділити найбільш безпечний і найбільш небезпечний район Львова Юрій Зозуля не зміг, зазначивши «Зараз у районах міста стало безпечніше, а загалом – всі райони приблизно однакові за рівнем безпеки- приблизно по три тисячі викликів ми отримали з кожного району Львова».

Головний патрульний міста розповів також: «Максимальний час реагування патрулів на звернення громадян – 10 хвилин, що в першу чергу пов’язано з трафіком у місті, проте патрульні збираються ще скоротити цей показник. Також патрульні повинні скоротити час оформлення дорожньо-транспортних пригод».

На завершення Юрій Зозуля повідомив, що до кінця листопада у Львові громадський порядок забезпечуватимуть шістсот патрульних, а значить, робота патрульної служби стане ще якіснішою. Про це повідомили сьогодні, 23 вересня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.

Як інформував «ЩЛ», начальник патрульної поліції Львова Юрій Зозуля зізнався, що не всі штрафи оплатив.

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу