Картка львів’янина-учасника АТО надаватиме право безкоштовного проїзду в електротранспорті (відео)

11:28 9 жовтня 2015 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Рішенням виконавчого комітету ЛМР передбачено здійснення відшкодування «Львівелектротрансу» видатків за пільговий проїзд з державного бюджету України.

«Виконавчий комітет міськради прийняв рішення про проведення експерименту з впровадження картки львів’янина – учасника АТО. Воно передбачає запровадження безоплатного проїзду у міському електротранспорті львів’ян-учасників АТО на підставі ідентифікаційної Картки львів’янина», – повідомили сьогодні, 9 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Окрім цього, для львів’ян – учасників АТО встановлюють безоплатний проїзд у міському електротранспорті, якщо пільга щодо забезпечення проїзними квитками чи безкоштовний проїзд всіма видами комунального пасажирського транспорту загального користування не встановлені законодавством. Рішенням передбачено здійснення відшкодування ЛКП «Львівелектротранс» видатків за пільговий проїзд з державного бюджету України». 

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу