Карантин: у Львові примусово закрили два заклади | Новини Львова

Карантин: у Львові примусово закрили два заклади

19:58 15 червня 2020 р.

  • 1

Сьогодні, 15 червня, моніторингові групи обстежили 129 об'єктів, дали 14 попереджень та склали 2 протоколи щодо закладів, які мали порушення правил безпеки. Натомість цих вихідних було обстежено 591 об'єкт, та закрито 2 заклади.

Про це повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури,  інформує пресслужба ЛМР.

«Моніторингові групи працюють у посиленому режимі зранку і до кінця робочого дня. Вони обходять всі заклади.

Протоколи можуть виписувати з різних причин: якщо немає дезінфектора, масок, рукавичок тощо. Все залежить індивідуально від кожного об'єкту. Якщо засоби індивідуального захисту відсутні при перевірці, то заклад отримує попередження, і йому дають день, аби усунути недоліки. Далі складається протокол, що передбачає штрафні санкції. Якщо ж люди не реагують і не дотримуються заходів безпеки, то ми закриваємо об'єкт", — зазначила Ірина Маруняк.

Зокрема, за результатом перевірки на вихідних, було зачинено 2 заклади: на вул. Дорошенка (Галицький район) та вул. Наукова, 112 (Франківський район).

Міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо посилення роботи моніторингових груп для перевірки суб'єктів господарювання та міського транспорту на дотримання всіх карантинних заходів.

Моніторингові групи працюють у складі працівників райадміністрацій за участю працівників Держпродспоживслужби та правоохоронних органів. Такі групи були сформовані та працюють з початку карантину.

Рейди проводитимуть щодня у посиленому режимі. При виявленні порушень буде прийматись рішення міською комісією з питань ТЕБ і НС щодо припинення діяльності тих чи інших суб'єктів господарювання, якщо вони не дотримуються протоколів, напрацьованих комісією. Розмір штрафу для порушників — від 17 до 34 тис. грн.

Додамо, перевізники на Львівщині 15-16 червня самовільно відновлюють перевезення в райони.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Андрій

20:03 15 червня 2020 р.

Відповісти

А на оптовий Шувар не хочуть заїхати?

До теми

19:03 13 липня 2020 р.

Відновити роботу дошкільних навчальних закладів, - Львівська область

На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалили рішення частково послабити карантинні обмеження в області.

Рубрика: Ситуації

12:12 13 липня 2020 р.

У Львові готові до відкриття дитсадки

Упродовж минулого тижня фахівці управління освіти Львівської міської ради перевіряли готовність садочків до відкриття. За цей час перевірено 102 садки та 9 освітніх закладів з дошкільним відділенням. Якщо комісія з питань ТЕБ і НС надасть дозвіл на відкриття садочків, то всі ці заклади зможуть безпечно приймати дітей.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу