Кандидати в контрактники Збройних Сил продовжують зголошуватися на Яворівський полігон

22:45 27 липня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

У 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочався дев’ятий цикл прийому на військову службу за контрактом.

Про це повідомили в четвер, 27 липня, у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також поінформували: «Сьогодні до пункту прийому особового складу 184-го Навчального центру (більш відомого в Україні як Яворівський полігон) прибула значна кількість охочих укласти контракт із Збройними Силами України».

Начальник циклової комісії психологічної підготовки кандидатів, підполковник Сергій Гончаров, запевнив: «Результати набору 9-го циклу військовослужбовців, що бажають проходити військову службу за контрактом, досить позитивні. Найголовніше – серед молоді, чоловіків та жінок віком до 30 років, помітно побільшало охочих проходити службу за контрактом. Адже зараз армія це не лише престиж, але й соціальні гарантії від держави та гідна заробітна плата».

В академії також стверджують: «Із кожним роком кількість кандидатів укласти контракт лише зростає – все більше людей виявляє бажання пов’язати свою подальшу долю зі службою у Збройних Силах України. Серед них – 30-річний Максим Федченко з Києва, який розповів: «У цивільному житті я –автомеханік, але вирішив, що в армії зможу реально допомагати країні, та й самому стати кращим. Переконаний, що саме тут знайду своє покликання».

«Серед кандидатів – чимало тих, хто вже проходили строкову або контрактну службу, а також – учасників бойових дій, зокрема – антитерористичної операції на сході України».

Про це повідомили сьогодні, 27 липня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу