«Jabil» планує відкрити у Львові центр надання дистанційних послуг

15:15 25 березня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся в понеділок, 25 березня, з керівництвом американської компанії «Jabil», яка спеціалізується на виготовленні електроніки.

Про це повідомили в понеділок, 25 березня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Компанія «Jabil» приймає рішення відкриття центру надання дистанційних послуг у Львові, що, своєю чергою, дасть можливість залучити більш кваліфіковані кадри, надасть робочі місця фахівцям в сфері ІТ та логістики. Очільник Львівщини Олег Синютка запевнив керівництво компанії у тому, що Львівщина саме той регіон, де вони зможуть залучити необхідну кількість фахівців в потрібних галузях та повідомив про готовність співпраці закладів освіти з метою коригування  навчальних планів для потреб компанії».

«Відтак, сторони обговорили можливість реалізації інвестиційного проекту з відкриття центру надання дистанційних послуг у Львові. За результатами зустрічі представники компанії подякували очільнику області за прийом та поінформували, що станом на сьогодні, «Jabil» розглядає шляхи підсилення своїх можливостей у сфері ІТ, обслуговування потреб лінії поставок та закупівель, а також у забезпеченні  фінансових процесів», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

09:56 21 вересня 2020 р.

Відбивалася сумкою з тортом: у Львові напали на одеситку

Близько 4-ї години ранку мешканка Одеси, яка на кілька днів приїхала до Львова, поверталася з весілля. Вийшовши з автомобіля на вулиці Хуторівка, жінка помітила невідомого, який приховує обличчя. Згодом, він пішов за нею.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу