Інспекція ДАБК у Львові припинить виконання дозвільних і реєстраційних функцій

13:05 8 червня 2017 р.

В інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові заявили: ««З 10 червня 2017 року виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності на основі наразі чинного законодавства інспекцією не проводитиметься».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 8 червня: «Відсьогодні, 8 червня, у Центрі надання адміністративних послуг у Львові та його територіальних підрозділах припинено прийом повідомлень та декларацій про початок виконання будівельних та підготовчих робіт І-ІІІ категорії складності та видачу дозволів IV-V категорії складності та прийом в експлуатацію закінченого будівництва. «окрема, як пояснили в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, припинення прийому документів проводять з метою належного забезпечення виконання інспекцією дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності з урахуванням усіх вимог, передбачених чинним порядком виконання підготовчих та будівельних робіт, а також порядком прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів».

А в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові зазначили: ««З 10 червня 2017 року виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності на основі наразі чинного законодавства інспекцією не проводитиметься. Документи, подані суб’єктами містобудування до Центру надання адміністративних послуг до 10 червня 2017 року, повинні бути опрацьовані інспекцією на основі чинного на час подання таких документів законодавства. Проте, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності є складним процесом, що полягає як у внесенні інформації до Єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів, так і в опрацюванні поданих документів, проведенні перевірок достовірної інформації та повноти даних, зазначених в цих документах, оцінці їх відповідності нормам законодавства у сфер містобудівної діяльності».

Про це повідомили сьогодні, 8 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

23:00 6 березня 2021 р.

Автобус з України перекинувся на швидкості 45 кілометрів за годину: загинуло троє жінок і двоє чоловіків

Три жінки та двоє чоловіків загинули в аварії українського автобусу, яка трапилася вночі на автостраді А4 поблизу Ярослава (Підкарпатське воєводство).

Рубрика: Ситуації

21:01 6 березня 2021 р.

Аварія українського автобуса в Польщі: 9 осіб виписали з лікарень, 14 – у тяжкому стані

Сьогодні, 6 березня, о 00:50 за київським часом поблизу міста Радимно Підкарпатського воєводства, що у Польщі, за 30 км від кордону з Україною, в ДТП потрапив український рейсовий автобус, в якому перебували 57 українців.

Рубрика: Ситуації

20:49 6 березня 2021 р.

Аварія в Польщі: водій автобуса з України міг не впоратися з керуванням

За попередніми даними, водій українського автобуса, який потрапив у ДТП у Польщі, не впорався з керуванням, заявили в МЗС України. 24 пасажири вирушили в Україну, а 26 - залишаються поки що у польських лікарнях.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу