Інспекція ДАБК у Львові припинить виконання дозвільних і реєстраційних функцій

13:05 8 червня 2017 р.

В інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові заявили: ««З 10 червня 2017 року виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності на основі наразі чинного законодавства інспекцією не проводитиметься».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 8 червня: «Відсьогодні, 8 червня, у Центрі надання адміністративних послуг у Львові та його територіальних підрозділах припинено прийом повідомлень та декларацій про початок виконання будівельних та підготовчих робіт І-ІІІ категорії складності та видачу дозволів IV-V категорії складності та прийом в експлуатацію закінченого будівництва. «окрема, як пояснили в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, припинення прийому документів проводять з метою належного забезпечення виконання інспекцією дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності з урахуванням усіх вимог, передбачених чинним порядком виконання підготовчих та будівельних робіт, а також порядком прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів».

А в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові зазначили: ««З 10 червня 2017 року виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності на основі наразі чинного законодавства інспекцією не проводитиметься. Документи, подані суб’єктами містобудування до Центру надання адміністративних послуг до 10 червня 2017 року, повинні бути опрацьовані інспекцією на основі чинного на час подання таких документів законодавства. Проте, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності є складним процесом, що полягає як у внесенні інформації до Єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів, так і в опрацюванні поданих документів, проведенні перевірок достовірної інформації та повноти даних, зазначених в цих документах, оцінці їх відповідності нормам законодавства у сфер містобудівної діяльності».

Про це повідомили сьогодні, 8 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:08 23 вересня 2020 р.

Міську владу Львова запідозрили у відмиванні понад пів млн грн на неіснуючому притулку для тварин

Ще 5 листопада 2012-го року було підписано договір і заплачено з місцевого бюджету понад 620 тис.грн (на той час за курсом – це 77 тис.доларів) на будівництво притулку для тварин на вул.Шевченка.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу