Інспекція ДАБК перевірить забудову у Львові, – ЛМР

11:28 27 червня 2017 р.


Фото: zabudovnyk.com.ua

Начальник відділу інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові Святослав Кіндратів запевнив, що вона перевірить упродовж 10 днів забудову на вулицях Тучапського та Городницькій.

Там споруджують новий багатоквартирний житловий будинок із підземною автостоянкоюйа вбудованими приміщеннями громадського призначення. За інформацією інспекції ДАБК у Львові, 9 лютого вона вже перевірку дотримання на цій забудові вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил. За результатами перевірки встановили, що на об’єкті будівництва відсутній інформаційний стенд з інформацією про цей об’єкт.

Святослав Кіндратів повідомив також: «У зв’язку з цим, суб’єкта містобудування притягнули до відповідальності, згодом порушення усунули. На момент здійснення перевірки відбувалося будівництво першого поверху. Інших порушень зафіксовано не було. Замовником надано до перевірки усі документи, на підставі яких ведуться будівельні роботи. Упродовж 10 днів інспекція проведе ще одну перевірку на предмет виявлення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності».

Про це поінформували сьогодні, 27 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:50 27 лютого 2021 р.

Пасажири з квитками до чи з Івано-Франківщини зможуть їхати без обмежень до 6 березня

Згідно з постановою №154 Кабінету міністрів України від 24 лютого Укрзалізниця з 7 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області призупинить висадку та посадку пасажирів у регіоні.

Рубрика: Ситуації

14:54 27 лютого 2021 р.

У Чернівцях у лікарні людина загинула від вибуху

27 лютого о 13:15 у м. Чернівці по вул. Героїв Майдану, 226 в палаті на 2 поверсі п’ятиповерхової будівлі Міської клінічної лікарні № 1 стався спалах кисневої труби.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу