Інспектори з паркування оштрафували у Львові 3543 водіїв

13:15 16 січня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Інспектори з паркування виписали минулої доби у Львові 123 постанови на 38265 гривень.

Про це повідомили в середу, 16 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Від початку роботи інспекторів (5 листопада 2018 рік) було виписано 3543 постанови на суму 1024791 гривень. А оплачено – 2014 постанов на суму 475130 гривень».

«27 вересня набрав чинності новий закон «Про реформування сфери паркування транспортних засобів». Згідно з ним, на базі управління безпеки міста Львова створили відділ інспекторів, які мають право приймати рішення щодо штрафування за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів. Відповідно до закону, інспектор з паркування має здійснити фотофіксацію порушень правил паркування, евакуацію порушників і притягнення до адміністративної відповідальності за несплату вартості стоянки на платних паркінгах. Тепер штрафувати водіїв-порушників може не лише патрульна поліція, а й інспектори з паркування», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:02 19 жовтня 2021 р.

Озеро в Брюховичах забирають в орендаря і відкривають для вільного доступу

Шевченківський районний суд Львова задовольнив позов заступника прокурора Львівської обласної прокуратури і визнав недійсним договір оренди земельної ділянки з водоймою в Брюховичах. Мова йде про ставок на вул. Львівській, поруч із «Чебуречною». Орендар також повинен демонтувати паркан перед поверненням водойми.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу